Görüşleriniz Benim İçin Önemli Arkadaslar

Arkadaslar Sizere Güvendıgım ıcın bu konuyu sizinle paylasarak yon vercem lütfen ıcten cevaplayın gercektende psıkolojık olarak muhtacım sıze... Bundan 8 ay once bır bayanın msn sını ekledım tanıstık aşık olduk. ...

1. Alt 03-20-2009, 15:09 #1
    hasan114455887 Mesajlar: 4
    Arkadaslar Sizere Güvendıgım ıcın bu konuyu sizinle paylasarak yon vercem lütfen ıcten cevaplayın gercektende psıkolojık olarak muhtacım sıze...
    Bundan 8 ay once bır bayanın msn sını ekledım tanıstık aşık olduk. istanbula gittim ikimiz arasında yuzuk taktım sözler aldım yemınler ettık ayrılmıcagımıza savascagımıza. Ablaları benı hep destekledı ablalarının cocuklarıda benı çok sevıyor bursada okuyor maddı manevı ailemden habersız yardım da bulundum okuması ıcın mıktar belırtmek bıraz ayıp ama (5Bin) 8 ay boyunca verdım toplam, özel konustuk (arkadaslar özel ıcın kızmayın bana lutfen ılk sevgılımdı hatta evlenmek ıcın eve bıla basladık yemın ederım) asla farklı bır sekılde dokunmadım. hep aşkımızı konustuk aradan zaman gectı hasta oldu yesıl yemedıgı ıcın ve meyve çok zorladım canımı ortaya koydum zorla yedırdım. avea hattı alcaktı canımı ılıskımızı ortaya koydum yıne de aldı:(, bundan 2 hafta oncede dayanamadıgını söledı bıttı dedı. ablaları aradı aramızı yapttı kardesıne kızdı ama gram sevgım kalmadı desem yalan olmaz SİZ OLSANIZ AİLENİZİ HİÇE SAYIP DEGER VERSENIZ HAYATINIZI VERSENIZ MADDI MANEVI HERSEY VERSENIZ BIR DEDIGINI IKI ETMESENIZ SIRF KENDI ISTEDI DIYE ÜNVST OKUYORUM BEN HIC BU KADAR SEVMEDIM INANIN ISTANBULDA EN AZ 10 KERE KAYBOLDUM BANA BITTI DEDIGI ZAMAN BEN SANA KOTU BIRI OLDUGUMU SÖLEDIM SENDE KABUL ETTIN O KIZ OLDU ILKINDEKI DEDI ALLAH AŞKINA AKLIMDAN BISEY GECIYOR BUNU YAPIP YAPMAMAKTA KARARSIZIM SİZ DEGERLENDIRIN ARKADASLAR GUVENDIGIM ARKADASLARA ANLATIM YORUMLARINI ALIP KARAR VERCEM HATA YAPMAK ISTEMIYORUM. (Canımdan vazgeçiyorum onun ıcın ama suan bılmıyorum...) Ben 8 aylık tum kayıtları videoları ses kayıtlarını para makbuzlarını hedıye fişlerini kamera düzleştırıcı vb. ailesine yollamayı dusunuyorum.? Ne sucun var Hayattakı Herseyden Çok sevıp guvendım ama dustum yere ve kalktım ... [Sizin Görüşlerinize saygı duyuyorum arkadaslar]Simdiden Dikkate Almanız Bıle Benım ıcın Önemli

2. Alt 03-20-2009, 19:12 #2
    AsMhA Mesajlar: 208
    Yaşını bilmiyorum, gidişatta tuhaflıklar war ama yorum yapmak benim haddim değil, muhattabını tanımıyorum, sen kendi sewginden bahsediyorsun we bunun yüceliğinden we karşılıksızlığından, samimi isen gram da sewgin kalmadı ise onun acı çekmesi sana bişey kazandırmayacaktır. Ailesine fatura sunarak mutlu olacağını sanmıyorum eğer gerçekten sewmiş isen onun zarar görmesi senin canını yakacaktır. Kısacası bana kalırsa son olarak yapmak istiyorum dediğin şey onu ailesi karşısında küçük düşürmek ise bu seni sonucunda mutlu etmeyecektir. Bir bedel ödemesi gerekiyor diyorsan bu bedeli farklı bir şekilde ödemesi gerektiğini düşünüyorum.. Neyse konu detaylanırsa biraz daha yorum yapabilirim sanırım...
    Allah yardımcın olsun bana göre dünyadaki en zor sınawların başında geliyor eş we iş seçimleri...

3. Alt 03-21-2009, 09:59 #3
    Bundan Bir Hafta Önce Bitti Dedikten Sonra Ablası Aradı O Salak Dedı Yazdırdı Bana , Devam Etmek Istıyomusun dedı Evet Herzaman DEdım nasıl vazgecebılırım senden dedım sartlar koydu hatayda 5 yıldan fazla kalmıcak :/Sölımı bılmıyorum ama sıze guvenıyorum yanlıs anlamayın arkadaslar cck olmıcak:/ Hatayda dedıgımı ıkı etmıcen kızmıcan asla bagırmıcan fılan kabul ettım bende saglın konusunda dıyemem dedım ve asla uyuycagımız zaman dargın uyumıcaz dedı elımden gelenı yaparım dedı ama suan yanı bugun ve dun agrısı vardı daha oncede basına benzerı geldı zorlayarak gonderdım tas cıktı bobrekte bugunden zorladım dunde ılaçlarımı çöpe atmakla tehdıt ettım en son ne yapım gıtmıyo:( tamam dedı ya bır pıknık ııcn saglıkı hıce sayılırmı:( gıttı ve bana bugun senın benı sevdıgıne ınanmıyom zorla yaptıron herseyı dedı bende saglık konusunda o kalt te o canda benım dedım eger inanmıyosan neden devam edıyosun dedim sevdıgıne pısman ettırmek ıcın dedı bende ozaman terket dedum bunada dayanırım ish yazdım. oda cavap yazmadı suan ıse ben eskı sevdıgım hasanı ıstıyorum dıyor lütfen sız söleyın nasıl devam edım bırakamıyorumda korkuyorum sevgımı göstermekten tekrar bıttı derdıye:/ tesekurler ilgilendiginiz için arkadaslar

4. Alt 03-21-2009, 22:35 #4
    Esmaaa Mesajlar: 149
    ....

5. Alt 04-27-2009, 12:24 #5
    Arkadaslar yorumlarınıza çok tesekur ederım. Yorumlarınızla Benım le Oldugunuzu Hissettim haklısınız kendı sorunlarımla sızlerı rahatsız etmek ıstezdım ama ne yapım sankı kendımı nette buluyorum sızınle olmak bana guven verıyor guc verıyor ıyıken varsınız. Konumu bır çok paylasım platformunda paylastım su dersı aldım Baglanmıcaksın körüne baglancaksan rabbıne baglancaksın sevmıceksın ölumune ne guzel demıs demı saır arkadaslarım ıyıken varsınız...

6. Alt 06-27-2009, 01:09 #6
    3rd eng Mesajlar: 675
    Bende buna benzer şeyler yaşadim senin gibi ama sana vericek bir tavsiyem yok,kendi dogrunu bulacagina eminim.allah yardimcin olsun kardeşim.insanlara haketikleri kadar vericeksin. Ama ne sen nede ben bunu yapamadik sanirim

7. Alt 02-11-2010, 01:35 #7
    alper Mesajlar: 164
    sonuç ?

8. Alt 02-11-2010, 18:58 #8
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    bence bunun hepsi biraz sevdigine cok deger vermekden oluyor. eger onu asiri sevginlie SIKMASAYDIN bunlar böyle olmazdi.

acikcasi bu cok zor bir durum simdi diger tarafin düsüncelerini bilmedigim icin birsey diyemiyorum.burda tek tarafli konusmakda istemiyorum.

allah yardimcin olsun.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.