Bizimle anılarınızı paylaşır mısınız??

Selamun aleyküm...Arkadaşlar! ...Hem ilginç hem trajı komik velhasıl aklınızdan çıkmayan..çıkanlarda olabilir Anılarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz? Aslında hoca olsaydım ;anlatın! diyebilirdim ne güzel..oysa şimdi sadece tehdit/teklif ediyorum...

Ağaç Şeklinde Aç6Beğeni
  • 2 gönderen emirahmedyasin
  • 4 gönderen alptraum

1. Alt 03-17-2009, 20:53 #1
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Selamun aleyküm...Arkadaşlar!
    ...Hem ilginç hem trajı komik velhasıl aklınızdan çıkmayan..çıkanlarda olabilir
    Anılarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?
    Aslında hoca olsaydım ;anlatın! diyebilirdim ne güzel..oysa şimdi sadece tehdit/teklif ediyorum

2. Alt 03-17-2009, 23:30 #2
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Bilmem şu an kafam o kdar karışık ki benim olmasa da bizim kardeşlerin ilk okulda yaşadıkları bir hadise.şöyleki:
    İki kardeşimiz ilk okulda aynı sınıftalarmış her hal beşinci yada altıncı sınıf civarlarında.Bunlar vakit namazlarını kılmak için okuldan kaçıp derse beş dk filan geç giriyorlarmış.Bayan öğretmen bir yerlerden bu olayı öğrenince neeee siz namazmı kılıyorsunuzzz demiş bizimkilerde o zamanın ezilmişlik piskolojisi ile kem küm edip en sonunda birisi hocam boş zamanlarımızda kılıyoruz demiş baya gülmüştüm...

el_feta ve Henna bunu beğendiler.
  3. Alt 03-17-2009, 23:38 #3
    Ziyaretci
    ............

4. Alt 03-17-2009, 23:42 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Ilkokuldayiz ve 23 nisan senliklerine katiliyoruz. Ögretmen dediki herkes bir tane türk bayragi getirsin. Bende evde bir bayrak var oda Refah partisi bayragi onu götürmüsüm. Herkes bahcede bayragi acti bende refah partisi bayragini dalgalandirdim Beni hemen müdür ve ögretmenimiz okulun icine aldilar sen ne yapiyorsun felan diye. Öylede son buldu. O günlerden baslamis ANARSI ruhum .

gizemli, el_feta, Henna ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  5. Alt 03-17-2009, 23:45 #5
    Ziyaretci
    ... süpersiniz yaa...vesselam...hala gülüyorum..Rabbimde sizi güldürsün..çok ihtiyacım vardı...hay Allah...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.