yeter ya bu ne yemek muhabbeti :)

Sitede bu kadar yemek oluşunu kınıyorum.... bir yerde bir organizasyon düzenleyin bari de,site moderatörümüz,o tariflerini yazıp durduğu yemekleri elleriyle hazırlasın da yiyelim bari Benzer Konular Yeter Sevimli (Yeter Sevimli Kimdir? ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen Henna

1. Alt 02-22-2009, 21:37 #1
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Sitede bu kadar yemek oluşunu kınıyorum....
    bir yerde bir organizasyon düzenleyin bari de,site moderatörümüz,o tariflerini yazıp durduğu yemekleri elleriyle hazırlasın da yiyelim bari

2. Alt 02-22-2009, 21:54 #2
    altun Mesajlar: 885
    valla cok iyi olur

3. Alt 02-22-2009, 22:02 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bizim kültürümüzde var. Yemeyi, yedirmeyi cok severiz. Muhabbetimizi sanki onun üzerine kurulmus olarak görsekte bundan mutluluk duyariz. Ileride organizasyonlarimiz olur yeterki yemek yapacak biri bulunsun

Henna bunu beğendi.
  4. Alt 02-22-2009, 23:29 #4
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Zaten siz tarifleri eklemeye başlayınca bende doğru mutfağa gittim..
    Allah ne verdiyse yemeklerimi yaptım..da buradakilere bakmadım...göz hakkı var...canımız çeker de bu soğukda markete de gidemezdim malzeme için..o yüzden kadim dostumuz -çorba-pilav-patlıcan-yoğurt şöhretli nimetimizi hamd ile yedik...

öyle tarifleri vermek kolay..neyse ben bu saatde hepiniz toksunuzdur diye yazdım...değilseniz ...bize buyrun...

mhmt bunu beğendi.
  5. Alt 02-26-2009, 10:46 #5
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    sorun yemek yapanı bulmaktaysa aramanıza gerek yok işte aşçınız rabbimeaşığım:D

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.