Yardım destek .! tam deStEk istiyorum.!!

selamın aleykum muhakemenin tüm dostları .! bildiginiz gibi bir chat bölümüz vardır bu chat bölümü suanlık fazla kullanılmamakta.! umarın inşallah biz yani hepimiz saygı ve sevgi içerisinde belli bir düzeyde ...

1. Alt 11-25-2008, 19:55 #1
    Fani 06 Mesajlar: 794

selamın aleykum muhakemenin tüm dostları .!

bildiginiz gibi bir chat bölümüz vardır bu chat bölümü suanlık fazla kullanılmamakta.! umarın inşallah biz yani hepimiz saygı ve sevgi içerisinde belli bir düzeyde sohbet ederiz.! umuyorum.

şimdi benim amacım şu...!! herkez bir nick arkasına saklanmış DE mi? tamam olabilir normaldir. ama bazen birinden yardım istemek için az da olsa samiyet gerekir.!! biz insanlar yani bütün muslumanlar sıcak kanlı insanlarınız.!! benim gibi düşün arkadaşları

sohbet odamıza bekleriz..

bu olayı belli günde belli saat alırsak .!! insan birbirlerine yardımcı olmuş ve bir dostluk kurmuş olur..!!

HAdi Bütün DOsTLar Sİze BEKliyoruz.!!.!!

birde salomuzun adı olsun tabi önce böyle bir olaya düşünceniz ne olur onu merak ediyorum.!! onaylarsanız.!!..

salonun isimi kendi aramızda belirleriz.!!

BEkliyorumm..!!! düşüncelerinizi

yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
  2. Alt 11-25-2008, 20:16 #2
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    ben varim bu düsünceye ve sonuna kadarda destekleyebilirim.
    ve hatta zamanim yettikce belli saatlerde chat odasinda almanca dersleri vermekde isterim.

3. Alt 11-25-2008, 20:18 #3
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    ben varim bu düsünceye ve sonuna kadarda destekleyebilirim.
    ve hatta zamanim yettikce belli saatlerde chat odasinda almanca dersleri vermekde isterim.

yürü bEEEE delikanlı Ablam BEnim..!! ewt arkadaşlar başka düşüncesi olan yok mu ???

yabanGülü bunu beğendi.
  4. Alt 11-25-2008, 20:24 #4
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    sahiden faydalı olabilir...ben dinleyici olarak varım
    teşekkürler kardeşim öncülüğün için...

yabanGülü bunu beğendi.
  5. Alt 11-25-2008, 22:23 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Ben de dinleyici olarak katılabilirim...

6. Alt 11-25-2008, 22:30 #6
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Niye böyle bir yapida kavga,laf,küskünlük gibi seylerin cikacagini sezinledigimi biri aciklayabilir mi???

Ya da ben öyle sezinliyorum, yabangülü kardesimizde varsaki böyle bir olusumda idarede ondadir. lakin idare konusunda benim cok vaktim olmuyor ve hala bitiremedigim site icin gerekli olusumlar var.

Umarim yararli olur yaptiginiz...

yabanGülü ve alper bunu beğendiler.
  7. Alt 11-25-2008, 22:37 #7
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Neden böyle bir hisse kapıldın,ne alaka anlayamadım?

8. Alt 11-25-2008, 22:42 #8
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bilmem bir anda görünce aklima bunlar geldi. Hele olsun bakalim sonuc yararli oluncada sevinirim.

Fani 06 bunu beğendi.
  9. Alt 11-26-2008, 10:08 #9
    ArkaDAşlar başka düşüncesi olan yok mu ? tmm bende varım diyen yok mu ? :-(

10. Alt 11-27-2008, 13:16 #10
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Niye böyle bir yapida kavga,laf,küskünlük gibi seylerin cikacagini sezinledigimi biri aciklayabilir mi???

Ya da ben öyle sezinliyorum, yabangülü kardesimizde varsaki böyle bir olusumda idarede ondadir. lakin idare konusunda benim cok vaktim olmuyor ve hala bitiremedigim site icin gerekli olusumlar var.

Umarim yararli olur yaptiginiz...

insallah alptraum sezgilerin dogru degildir dogruda cikmaz, hakli olabilirsin böyle seylerin olabilecegi dogrudur.

insallah anlimizin akiyla bu iside götürrürüz

ben orada oldugum zamanlar idare bende olabilir (tabiki rapper kardesiminde ve diger kardeslerimin yardimiyla) ama ben yok iken neler olur bilemem o yüzden onun icin sorumluluk kabul edemem ama elimeden geldigincede ilgilenmeye calisirim.

Senin bu düsüncelerine bir an bende kapildim ama herkes kendini bildigi sürece, kiritik ve digerlerinin düsüncelerine saygi duydugu sürece insallah birsey olmaz.

birde zamanin olmadini bende biliyorum hatta bunu rapper kardesimle konustum o yüzden sen hic kafani yorma, kendi islerinle ilgilen buna bas kosan arkadasimiz bu isle ilgilensin (rapper kardesimi ima ediyorum )

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.