Burcunuzun Özelliklerini Taşıdığınıza İnanıyor musunuz?

Arkadaşlar burcunuz nedir?Burcunuzun özelliklerini taşıdığınıza inanıyor musunuz? Benzer Konular Burçmetre Burcunuzun Etkisini Ölçün - Lilay Koradan - Ana Fikri... Chrome'un özelliklerini Firefox'a taşıyın!... Google'ın tüm gizli özelliklerini keşfedin... ükemizde düşünce ...

1. Alt 11-24-2008, 01:03 #2
    YoK Mesajlar: 49
    Yay / Neredeyse Bütün Özellikleri Mevcut . yükselemin Başak O Bozuyor Başak Biraz daha Pasif Gibi =s ... Burç Özelliklerine Çok İnanıyorum Yani öyle tv lerde gelecek ile ilgili ahkam kesenleri söylemiyorum Onlara Söylenecek Sözde Yok Geleceği Allah'tan Başka Kimse Bilemez.özellikler ayrı ama mesela kaç tane ikizler burcu tanıdı isem (ikizler yükselen ne olursa olsu hep deli doludurlar onlara kimse sınır koyamaz) AyrıcaTanıştığım Kişilere İlk Sorduğum Sorudur burcunuz ne diye Su Burcu İnsanları ile Hiç Anlaşamam Buda Bir Gerçek =s Ben Beyaz Derim Onlar Kara Anlar o Derece

Konu YoK tarafından (11-24-2008 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 11-24-2008, 01:30 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Ben ikizler burcuyumdur ve yükselenimde ikizlerdi taki bu yaz internette bir sayfada hesaplarima göre yükselenim yengec imis. Bende kitaptan ikizler cikarmistim. Öyle ya da böyle tam anlamiyla beni anlatmiyor acikcasi belkide gercegi yansitmiyor anlatilanlar. Basladiklari bir iste sebat edemezler cümlesi dogru olabilir

3. Alt 11-24-2008, 01:47 #4
    YoK Mesajlar: 49
    Istisnalar Kaideyi Bozmaz Deyip Durumu Kurtarmaya Çalışayım

4. Alt 11-24-2008, 20:28 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Ben Oğlak burcuyum ve yükselenim Yengeç'tir.Oğlak'ın çoğu özelliklerini taşırım ama kesinlikle ve kesinlikle cimri bir insan değilim ve öyle parasal konulara da merakım yoktur.Diğer özellikleriyle tam bir Oğlak burcu insanıyım

5. Alt 11-24-2008, 20:43 #6
    özlem_34 Mesajlar: 568
    Bende bir oğlak burcu olarak burcumun olumlu yönlerinin özelliğini taşıdığıma inanıyorum olumsuz yönlerimden sadece karamsar özeliğini taşıyorum
    diğerlerinin hiçbiri yok galiba

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.