Çocuklara yapilan tacizler

Şimdi arkadaşlar bir bebeğe bile taciz edebilecek esfel-i safilinler bu yazıdan mı etkilenecek sanıyorsunuz,belkide okuyunca sapık hisleri galeyana gelecektir. Eğer protesto etmek istiyorsak,duyarlı olmaya çalışıyorsak bu kadar ayrıntıya girmeden bir ...

1. Alt 11-24-2008, 20:20 #21
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Şimdi arkadaşlar bir bebeğe bile taciz edebilecek esfel-i safilinler bu yazıdan mı etkilenecek sanıyorsunuz,belkide okuyunca sapık hisleri galeyana gelecektir.

Eğer protesto etmek istiyorsak,duyarlı olmaya çalışıyorsak bu kadar ayrıntıya girmeden bir yazı yazılabilirdi.Çünkü gerçekten çok çok ağır ve etkisi de kötü bir yazı....

Ayrıca normal insanlardan söz etmiyoruz ve çocuklara tacizde bulunan kişiler de çocukken tacize uğramış insanlardır.İsterseniz araştırabilirsiniz....

alper ve Henna bunu beğendiler.
  2. Alt 11-25-2008, 12:35 #22
    Fani 06 Mesajlar: 794
    valla sunu söylemek isterim bu konun silmesi istiyorum nedeni belli gereksiz bir yer kaplıo başlıgı duydugumda sinir oluom.! birde okusam kafayı yerim. arkadaşlar bu yazının sadece gereksiz olması bir yana Safinaz ablamın dedigi dogru bir şiir degil bana göre artık her neyse okumadım ama.!! gereksiz konun silmesi yönündeyim. benden yana olanlar varsa admine söyleyin silsin. çünkü böyle bir sitede bu başlıgı görünce bile kapatasım gelio siteyi ve kapatıom inşallah silinir. cokk ama cok saçma sinir küpüne döndüm valla yazan yada koyan arkadaşa bir garezim yok bunu söyleyim. yani.! bu konuyu açmakla ne dogru nede yalnış yaptı ama bana göre yalnıştır böyle düşünler varsa luffen düşüncesini ortaya koysun.!!

safinaz ve Henna bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.