Arkadaslar hakkinizi helal edin!

Selaminaleyküm Arkadaslar yarin Allah yolunda 1 aylik bir yolculugumuz var Allahin izni ile, burda hepinizle beraber zaman gecirmek güzeldi. hakkinizi helal edin. insallah dönüste güzel paylasimlarla ve sohbetlerle yeniden bir ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen safinaz

1. Alt 11-22-2008, 21:38 #1
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    Selaminaleyküm Arkadaslar yarin Allah yolunda 1 aylik bir yolculugumuz var Allahin izni ile, burda hepinizle beraber zaman gecirmek güzeldi. hakkinizi helal edin. insallah dönüste güzel paylasimlarla ve sohbetlerle yeniden bir arada oluruz. selametle kalin Allaha emanet olun.

2. Alt 11-22-2008, 21:52 #2
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Oguzhan kardeşim..........sen helal et....bize dua sözün var .Rabbim unutturmasın.Hatta ben gittin sandım.Hiç bir söz yok söylenecek,Rabbim tüm feyz ve maneviyatını en zirvede yaşamanı nasip etsin,ve En güzeli ile katında kabul etsin,bizlere de nasip olur İnşAllah....Rahmana emanet ol kardeşim....
    Beytullaha,arafata,karış karış Mekke'ye,cennetül muallaya,Medineye,Gönüllerimizin Sevgilisi Peygamberimize ve Güzide ashabına,Eşsiz ehli beytine ,Nurlu cennetül bakiye bizden hususen selam söyle....

Konu Henna tarafından (11-22-2008 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.
  3. Alt 11-22-2008, 22:04 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Varsa hakkım benden yana helal olsun.Sizde hakkınızı helal edin...
    Allah hacınızı kabul etsin,o mübarek topraklarda bizlere de dua etmeyi unutmayın,inşallah bize de nasip olur
    Hayırla gidin,dönün

Henna bunu beğendi.
  4. Alt 11-22-2008, 23:15 #4
    Güllere Hasret Mesajlar: 35
    Ay kardeşim maşaAllah!SüphanAllah!..

Bende başlığı görünce farklı düşündüm, hayırlı yere hayırla git ve dön kardeşim; dualarında bizleride unutmayın...Şimdiden allah kabul ve mübarek eyle...Vesselam!..

5. Alt 11-22-2008, 23:51 #5
    el_feta Mesajlar: 1.168
    helali hoş olsun...Da...Dua...efendim...Dua...

Lütfen...

dua...

6. Alt 11-23-2008, 00:05 #6
    N u M a N Mesajlar: 492
    kardeşim sen helal et hakkını benimde varsa helali hoş olsun rabbim mübarek eylesin dualarında bizleride unutma inşaallah

7. Alt 11-23-2008, 02:03 #7
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    varsa benden yana helal olsun
    Güle Güle git Güle güle gel
    duanda bizide unutmaman dileğiyle..

8. Alt 11-23-2008, 03:24 #8
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Adina cok sevindim, insaallah Kutsal saydigimiz yerlerde bizleride duana eklemeyi unutmazsin.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.