hangisi doğru söylüyor

dinlemeden yorum şöyle yaparım..hani iyi bildiğiniz bir ezberi nasıl okursunuz..işte öyle.. hayr ile güllere hasret...

1. Alt 11-23-2008, 02:14 #11
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    dinlemeden yorum şöyle yaparım..hani iyi bildiğiniz bir ezberi nasıl okursunuz..işte öyle..
    hayr ile güllere hasret

2. Alt 11-23-2008, 15:36 #12
    altun Mesajlar: 885
    bende dinleyeyim demedim siz ne düşünüyosunuz diye merak ettim

3. Alt 11-23-2008, 15:52 #13
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    altun...
    ilim talep ediyorsan,önce Vahyi tertemiz bir kaynakdan öğren,Sünneti hakeza..sonra asrın en büyük alimlerini oku inşAllah...Şükür zamanlara ustadları göndermiş ve Rabbim bilmediğini muhakkak öğretir kuluna.
    kimliklerle hiç oyalanma derim acizane ...
    selametle...

4. Alt 11-23-2008, 16:05 #14
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    el_feta´isimli üyeden Alıntı
    Bir kez konunun konuşulduğu yere bak, ibo show!!!

Zekeriyya Beyaz ı dinleme noktasındaki sorunuzda ciddi misiniz?

Geçin yahu...

Nihat HATİPOĞLU da öyle ciddi bir ilim adamı falan değildir..Sadece güzel masal anlatıyo,hepsi bu...

Dinleyecek başka bi hoca bulun kendinize efendim...

Size göre anlattiklari masal mi? Islam tarihimizide masal yaptiniz ya ne diyeyim.

Ensar bunu beğendi.
  5. Alt 11-23-2008, 17:37 #15
    el_feta Mesajlar: 1.168
    İslam tarihini masal değil,onun anlatışını masal yaptım..yanlış anlaşılmaya sebebp olmuşsa özür dilerim...
    Anlattıkları sadece etliye sütlüye karışmayan,ashab vs kıssaları...Hepsi bu...Ciddi bir ilim adamı değildir...görüşüm budur efendim...

6. Alt 11-23-2008, 18:34 #16
    altun Mesajlar: 885
    teşekkür ederim yorumlarınız için
    bende kitaplardan okurum

7. Alt 11-23-2008, 18:56 #17
    Ne kitabı okuyacaksınız hele deyin bakalım

8. Alt 11-23-2008, 19:13 #18
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Zannedersem daha dogrusu arastirdigima göre Nihat hatipoglu Kabir azabi vardir diyor Zekeriya beyaz Kuranda yoktur hurafedir diyor. Yine rivayetlerden ele alarak nihat hatipoglu Cuma günü ölene kabir azabi yoktur diyor ve Zekeriya Beyaz bu durumun yine hurafe oldugunu savunuyor.

Sanirim bunu sormak istemistin degilmi altun kardesim. Kisileri sorma olaylari sor ama olaylarida anlat. Ne oldugunu anlat olaylara göre hüküm verelim.

Zekeriya beyaz farkli bir ictihad adami olabilir yanlisiyla dogrusuyla, asla ama asla kisileri kiyas yapmayin mazaallah hic iyi yelrere götürmez.

Nihat Hatipoglu da bir insandir anlatim tarzi vardir ve sevenleri vardir kimi insanlarin gönlünde taht kurmustur belki dine istirakta vesile olmustur. Bir kalemle bu adam bostur demek cok yanlis bir harekettir. Lakin ilmi cevaplari vardir yeterki arastirin.

Insanlarin en hayirlisi insanlara faydali olanidir.

9. Alt 11-23-2008, 19:17 #19
    : ) ..Allah razı olsun...
    Frekans ayarı gibi oldu...Benim yüzlerce defa konuştuğum meseleri tekrar anlatmanın verdiği laubalilik...
    selam ve dua ile..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.