zombi varmı burda...?

arkadaşlar zombi varmı forumda gerci tanıdıklarımız var ama yinede insan rahatsız oluyor.. site yönetimi tetbir almışmıdır acep... Benzer Konular zombi var mıdır?... Zombi biyografisi... Ne kadar dertliyim bilsen haberin varmı!... ...

1. Alt 11-17-2008, 19:48 #1
    berfut Mesajlar: 32
    arkadaşlar zombi varmı forumda gerci tanıdıklarımız var ama yinede insan rahatsız oluyor.. site yönetimi tetbir almışmıdır acep...

2. Alt 11-17-2008, 19:51 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Zombiden kasit nedir acaba?

3. Alt 11-17-2008, 19:53 #3
    berfut Mesajlar: 32
    heykır
    gerci siz site yönetimi bu konuda bilinclisinizdir ama yinede biz tedbirimizi alalım aniden zombi cıkmasın karsımıza...

4. Alt 11-17-2008, 20:03 #4
    Anladim. Internet aleminde hersey olabilir yani alinan önlemlerin disinda birsey gerceklesebilir. Gelen hacker in site üyelerine bir zarari olmaz tabi taki hackleyene kadar Hacklenen sitenin bulundugu sunucudur ve tabi bu islemin sonrasinda bulunan yedek ile yeniden site dizayn edilir. Hacklenmek varsa bundan kacista yoktur :D

5. Alt 11-17-2008, 22:05 #5
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Alptraum bişiler yapmıştır siteye. Hack için gelenleri işkence odasına mı çekiyon ne yapıyorn alptraum. Hani geçen bahsetmiştin. Birde banladığın üyeleri.

selametle..

6. Alt 06-06-2009, 00:32 #6
    Bizim zombilerimiz siteye üye olup reklam atan -ingiliz-japon-cin ve bilumum ülkelerden gelen botlar Ben onlari banlamaktan biktim onlar bot atmaktan bikmadilar.

sevilay sevil bunu beğendi.
  7. Alt 07-15-2010, 10:25 #7
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    xD işe Baq Konu zombie lerden hackerrlere geldi nası olduysaa!!

8. Alt 12-11-2010, 20:03 #8
    Ziyaretci
    Arkadaşlar Zombiler Gerçek Dünya'da Var Dalga Geçebilirisiniz 2.Dünya Savaşında Berlin insanları daha güclü yapmak icin bir deney yaptı.Fakat deney işe yaramadı mağrada olan zombiler kesinleşti.Bazı Ekipler Gönderildi Telsizlerinden Bağırma Sesleri Duyuldu. Ayrıca Hürriyet-Sabah Gazetesi'de bunu kanıtladı.

9. Alt 01-31-2011, 13:03 #9
    Ziyaretci
    Arkadaşlar zombi virüsü dünyada 2 yerde warmış 1. rusya nın bir kentinde zombi virüsü saklanıyormuş we orası karantina altında 2. Amerikanın rıtgugs EYaletinde + bilim adamı bu deniyı köpek üzerinde denenmiş ve başarılı olunmuş NOT= eyer sizler bu dediklerimme inanmıyorsanız bu söylediklerimi araştırabilirsiniz we bu bilgileri türkiyenin en ıyı kanallarından CNN TÜRK den aldım

10. Alt 03-06-2011, 16:27 #10
    Ziyaretci
    Alıntı:
    dunyada zombi varmi-zombi varmı burda...?

arkadaşlar dünyada zombi diye birşey yoktur. zaten olsa bile biz bilirdik yada abd yapardı.suana kadar böyle birşey olmamıs ve olmayacaktır bunu akınıza sokun.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.