administrator/admin ne demektir?

administrator ne demektir? Benzer Konular Admin bilgisine... Admin mezarlığı... Admin ve Çılgın Üye:)... Admin ve Moderatörler... Remote Administrator v2.1 Kurulumu ve Yapılandırması [Resimli Anlatım]......

1. Alt 10-08-2008, 14:26 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Hani bazen sözün bittigi yer olur ya , hani diyecek söyleyecek cümle bulunmaz ya. Iste hah o dur :D

2. Alt 10-08-2008, 14:29 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    bence site için yeni server ihtiyacı doğduğunda ne yapacağını kara kara düşünen insandır

3. Alt 10-08-2008, 14:31 #4
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    bence adını söyleyemediğim söylenirken zorlandığım kısacası admin yönetici demektir..onun yanında uslu durmak lazım..Allah korusun banlarlar..yani susmazsak ağzımızı bantlarlar

şimcik administratör site için elinden geleni yapan,,bazen sabaha kadar uyumayan,,,sürekli olarak site düzenini sağlayan saygıdeğer bir yöneticidir örnek verecek olursak alptraum admin abiciğim saygıdeğer

4. Alt 10-10-2008, 20:05 #5
    kiesto_afri Mesajlar: 9
    admin güclü hüküm sağlayan sert kaba bi yapi demekdir

5. Alt 10-12-2008, 02:26 #6
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Adminisration Latince hizmet vermek anlamına gelen "administer" kökünden türetilmiştir. Kullanılan terim "management" değildir. Türkçede "işletim" terimiyle karşılayabileceğimiz "management" , piyasa ya da özel sektöre ait yönetme usulünü anlatır; dolayısıyla "Adminisration" - "yönetim" teriminde olduğu gibi yapılan iş ve işin usulüne ek olarak birde otoritenin ve yapının kendisini içeren bir anlam genişliğine sahip değildir.

Administrator ise Bu yapının başındakine verilen addır.kısaca admin diyede kullanılır.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.