kendiniz olun

Kendinizi küçük mü görüyosunuz ? Bırakın kendinizle gurur duyun onun var benim yok demeyin emin olun onlar sizin kadar mutlu değillerdir yada sizin mutsuzlgunuzdan daha cok mutsuzlardır.Statüleri reddedin kendiniz olun ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen sevilay sevil
  • 1 gönderen sevilay sevil

1. Alt 08-05-2012, 14:22 #1
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    Kendinizi küçük mü görüyosunuz ? Bırakın kendinizle gurur duyun onun var benim yok demeyin emin olun onlar sizin kadar mutlu değillerdir yada sizin mutsuzlgunuzdan daha cok mutsuzlardır.Statüleri reddedin kendiniz olun aynalarda kendinize bakmaya cekinmeyin hep daha fazlasını istemeyin süküredin.hAYALLERİNİZİ KÜÇÜLTMEYİN.Ne kadar büyük hayaller kurarsanız o kadar iyi yerlere varırsınız.Unutmayın herkes kendi oldugu zaman güzeldir kendi dalında bise yaptıgı zaman mutlu ve iyidir.Yanınızdaki insanlara bakıp size olan sevgilerini görün ve kendinzi daha cok sevin herkesi farklı mı görüyosunuz bence bütün insanlar esittir sizde böyle düsünüyosanız renkli kişiliğinizi gösterin . eger tüm insanlar esit diyosanız hadi hepimiz yarın beyaz kıyafet giyelim aynı oldugumuzu kanıtlayalımm yada bunu begenip kanıtlayalımm....

safinaz bunu beğendi.
  2. Alt 08-05-2012, 20:03 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Yarın beyaz bir kıyafet giyemem ama onayladığımı göstermek için beğenebilirim ki beğendim de zaten

3. Alt 08-05-2012, 21:46 #3
    tmm canım tsk.

safinaz bunu beğendi.
  4. Alt 08-13-2012, 01:27 #4
    fuhgu Mesajlar: 430
    derınden gırıyosun

5. Alt 08-13-2012, 17:38 #5
    o halde dalma fazla derine

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.