Dünyanın En Şişman Gelini

Kızlar düğününden önce zayıflamaya ve gelinliğine sığmaya çalışır.Ama bir tanesi hariç. ABD’nin Arizona eyaletinde yaşayan Susanne Eman “Dünyanın en geniş gelinliği”ni giyerek tarihte bir ilk olmak için gün sayıyor. 360 ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen emirahmedyasin
  • 2 gönderen emirahmedyasin
  • 1 gönderen sevilay sevil

1. Alt 05-12-2012, 21:29 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Kızlar düğününden önce zayıflamaya ve gelinliğine sığmaya çalışır.Ama bir tanesi hariç.

ABD’nin Arizona eyaletinde yaşayan Susanne Eman “Dünyanın en geniş gelinliği”ni giyerek tarihte bir ilk olmak için gün sayıyor.

360 kilo ağırlığındaki Eman “Dünyanın en şişman gelini” unvanını almak için diğer gelin adaylarının tersine düğün gününden önce mümkün olduğu kadar kilo almaya çalışıyor.

Ahçı olan nişanlısı Parker Clack’ın kendisine leziz yemekler yaparak kendisine yardım ettiğini söyleyen 32 yaşındaki Eman düğünüyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Beyaz bir gelinlik giymek istiyorum ama yemek yerken üzerime bir şey dökerim diye çok korkuyorum. Nişanlım harika yemek yapıyor ve bana kilo almam konusunda yardım ediyor.”

2. Alt 05-13-2012, 15:24 #2
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121

el_feta bunu beğendi.
  3. Alt 05-13-2012, 23:41 #3
    el_feta Mesajlar: 1.168

4. Alt 05-15-2012, 01:47 #4
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    el_feta´isimli üyeden Alıntı

damatı bu cüsse elinde yumak gibi oynatır durur

yada şu veciz sözlerle hikmetli bakmalı

İdrak-i maali bu küçük akla gerekmez
    Zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez
    Ziya PAŞA

el_feta ve fuhgu bunu beğendiler.
  5. Alt 08-23-2012, 18:03 #5
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    ii yayılmış masallah

fuhgu bunu beğendi.
  6. Alt 08-25-2012, 01:58 #6
    fuhgu Mesajlar: 430
    korktum yaa

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.