Benim Almanyam Benim Türkiyem - Vural Öğer - Ana Fikri

Benim Almanyam Benim Türkiyem - Vural Öğer - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yarınların umudunu sırtında taşıyarak yeni bir hayat kurmak için Almanya ya gider genç Vural Öger. Evet, henüz çok genç, göçmen bir öğrencidir. Gelecek için farklı hikayeler yaşama isteği ve bir saat gibi işleyen kafası sekiz yıl sonra ona bir sürpriz yapar. Bu, hayatını değiştirecek ve başarılı bir geleceğin kapılarını açacak bir fikirdir: "Almanya dan Türkiye ye direkt uçuş... Read more

01-07-2011 18:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Huysi Andes Teverov - Nerses Bozabalyan - Ana Fikri

Huysi Andes Teverov - Nerses Bozabalyan - Ana Fikri

Yayınevi: Aras Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 1999 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Bir başpiskopos olan Nerses Bozabalyan, dini görevlerinin yanı sıra Ermenice şiir alanında sürdürdüğü çalışmalarıyla zengin bir kişiliktir. Üzerindeki ruhaniyet örtüsünü kaldırdığımızda modern insanın günlük yaşantısına dair kaygıların izlerini bulacağınız Bozabalyan ın şiirlerinde zengin bir imgelem ve üslup, klasikle modern arasında salınan bir biçem bulacaksınız.

01-07-2011 18:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
E-Devlet, E-Demokrasi ve Türkiye Kamu Yönetiminin  - Özgür Uçkan - Ana Fikri

E-Devlet, E-Demokrasi ve Türkiye Kamu Yönetiminin - Özgür Uçkan - Ana Fikri

E-Devlet, E-Demokrasi ve Türkiye Kamu Yönetiminin - Özgür Uçkan - Özeti, E-Devlet, E-Demokrasi ve Türkiye Kamu Yönetiminin Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Literatür Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Elinizde tuttuğunuz bu çalışmada, ekonomik olarak verimsiz ve etkisiz hale gelmiş, yurttaş katılımına ve denetimine kapalı, kötü kullanım ve yolsuzluk mekanizmalarına açık, dolayısıyla sosyal adalet ve fayda sunmayan kamu... Read more

01-07-2011 18:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hegel ve Marks İhtiyaç Kavramı - Jan Fraser - Ana Fikri

Hegel ve Marks İhtiyaç Kavramı - Jan Fraser - Ana Fikri

Yayınevi: Dost Kitaplar Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Mantık / Felsefe İhtiyaç kavramının Hegel ve Marks ta aldığı farklı biçimleri, söz konusu kavramın çağdaş felsefe dünyasındaki uzantılarını takip ederek irdeliyor bu çalışma, ihtiyaçların tekil ifade biçimleriyle bunların evrensel ölçülerine odaklanan her iki düşünür de bu konuda başat öneme sahip kavramlaştırmalar geliştirmişti. Bu savların bireşimini tartışan modern kuramcıların katkısıyla... Read more

01-07-2011 18:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Boya Dışı ve Ötesi / Behind & Beyond Paint - Bedri Baykam - Ana Fikri

Boya Dışı ve Ötesi / Behind & Beyond Paint - Bedri Baykam - Ana Fikri

Yayınevi: Piramid Film Basım Tarihi: Eylül 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İçindekiler- Manifesto Of The Artist Versus The Curatrist / The Radioscopy of the Curatorial Schizophrenia / Bedri Baykam- Bedri Baykam: A Cultural Guerrilla / Hasan Bülent Kahraman- On "Live Art" Bedri Baykam- The Long Adventure of Bedri Baykam from Political Art to Theatre Spectacles / Beral Madra- Livart Manifesto February, 1992 / Bedri Baykam-More Ahead Than Abreast / Patrick Wright- Bedri Baykam, Turkish... Read more

01-07-2011 18:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cennetten Kareler / Ciltli - Kolektif - Ana Fikri

Cennetten Kareler / Ciltli - Kolektif - Ana Fikri

Cennetten Kareler / Ciltli - Kolektif - Özeti, Cennetten Kareler / Ciltli Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: NTV Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Borneo da , ağaç tepelerinde hoplayıp zıplayan gergedan boynuzgagaların sunduğu şiirsel görüntüyü objektifiyle sonsuzluğa taşıyan Tim Laman için bu görüntü cennetten bir kare gibiydi.Ve bu kare , National Geographic fotoğrafçıları ve yazarlarının kendi yeryüzü cennetlerini... Read more

01-07-2011 17:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Fili Tarif Etmek Özel Televizyona Beş Kala - Bülent Çaplı - Ana Fikri

Fili Tarif Etmek Özel Televizyona Beş Kala - Bülent Çaplı - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Uzun zaman önce Brahmaputra Nehri nin kenarında altı kör adam yaşıyordu. Günün birinde bu adamlara önlerinde durmakta olan file dokunarak onu tarif etmeleri söylendi. İçlerinden biri filin yan tarafına dokundu ve "Duvara benziyor,"dedi. İkincisi, dişine dokunup "Hayır, hayır. Mızrağa benziyor," dedi. Üçüncüsü, filin hortumunu tutarak, "Kesinlikle yılana benziyor,"... Read more

01-07-2011 17:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dominik - William Steig - Ana Fikri

Dominik - William Steig - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Şrek in yaratıcısından! Kahramanlık öyküleri dilden dile yayılan Dominik in heyecanlı maceralarını bir solukta okuyacaksınız.

01-07-2011 17:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hafız ın Yolculuğu - Jan Potocki - Ana Fikri

Hafız ın Yolculuğu - Jan Potocki - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Gizemli, çekici, düşsel, şiirsel, çarpıcı ve renkli bir Doğu öyküsü okumak ister misiniz? Jan Potocki nin koluna girip Hafız ın yolculuğuna çıktığınızda bu öykünün içinde size de yer olduğunu göreceksiniz. Çok çok uzun yıllar öncesinde geçen, zekice kurgulanmış bu küçücük kitabın cüssesine bakıp aldanmamak gerek! Diğer "Jan Potocki"... Read more

01-07-2011 17:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
El Yazılarına Vuruyor Güneş - İlhan Berk - Ana Fikri

El Yazılarına Vuruyor Güneş - İlhan Berk - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Mart 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat El Yazılarına Vuruyor Güneş, edebiyatımızın en ilginç ve en genç şairi İlhan Berk in, bu çok kollu ve çok renkli şiir ırmağının, her şeye hayret ve sevgi ile bakan dünyasına düzenlenen bir yolculuk, bir tanıklık. 1955 ten bugüne, bu dünyanın gün be gün dökümleriyle, İlhan Berk, içinde Yolculuklar ından Yazmak Eylemi ne, Halikarnassos undan Ev ine, Ezra Pound undan Sait Faik ine,... Read more

01-07-2011 16:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Devletler ve Toplumsal Devrimler - Theda Skocpol - Ana Fikri

Devletler ve Toplumsal Devrimler - Theda Skocpol - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Temmuz 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Theda Skocpol ün, ilk baskısı 1979 da yayımlanan Devletler ve Toplumsal Devrimler adlı bu yapıtı, "tarihsel sosyolojinin" klasiklerindendir. Skocpol, toplumsal devrimler üzerine kuramını geliştirirken, daha önce aynı kümede değerlendirilmeyen Fransa, Rusya ve Çin devrimlerinin yanı sıra, bir toplumsal devrimle sonuçlanmayan 17. yüzyıl İngilteresi ve 1848 Prusyasını da alır. Toplumsal... Read more

01-07-2011 16:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayırsever Terrorist - Nedim Şener - Ana Fikri

Hayırsever Terrorist - Nedim Şener - Ana Fikri

Yayınevi: Güncel Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Amerika Birleşik Devletleri Hazinesi nin "Terrorist"; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın "Kefilim" dediği adam: Şeyh Yasin El Kadı!... ABD, 13 Ekim 2001 tarihinde, adını 39 kişi ve kuruluşlarla birlikte SDGT (Specially Designated Global Terrorist) "Özel Olarak Belirlenmiş Teröristler" arasında yazdı. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi, El Kaide yle bağlantısı... Read more

01-07-2011 16:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hızlı Güzellik - 1000 Pratik Öneri - Rona Berg - Ana Fikri

Hızlı Güzellik - 1000 Pratik Öneri - Rona Berg - Ana Fikri

Hızlı Güzellik - 1000 Pratik Öneri - Rona Berg - Özeti, Hızlı Güzellik - 1000 Pratik Öneri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Problemler ve bunların pratik çözümlerine yönelik olarak düzenlenmiş olan HIZLI GÜZELLİK, güzelliğine önem veren her kadının elinden düşüremeyeceği, kolay uygulanabilen uzman önerileri içeriyor. Kitap içindeki pratik bilgiler sayesinde cilt bakımı, makyaj... Read more

01-07-2011 16:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Düşünsel Duygulanımcı Davranış Terapisi İlkeleri - Ertuğrul Köroğlu - Ana Fikri

Düşünsel Duygulanımcı Davranış Terapisi İlkeleri - Ertuğrul Köroğlu - Ana Fikri

Yayınevi: HYB Yayıncılık Basım Tarihi: Kasım 2005 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Düşünsel Duygulanımcı Davranış Terapisi (DDDT) (Rasyonel Emotif Davranış Terapisi), diğer bütün psikoterapi türlerinden değişik olarak, güçlü felsefi temelleri olan ve yaşama bakış açısında, diğer bir deyişle yaşam felsefesinde köklü değişiklikler yapılmasını amaçlayan bir psikoterapi biçimidir. İnsanların işlevselliğinin üç ana psikolojik boyutu vardır: Bunlar... Read more

01-07-2011 16:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çöp Kafalı Çocuk - Aytül Akal - Ana Fikri

Çöp Kafalı Çocuk - Aytül Akal - Ana Fikri

Yayınevi: Uçanbalık Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 1997 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Aytül Akal ın Masalları Arayan Çocuk adlı 5. masal kitabından seçilmiş bir uzaylı çocuk masalı... Diğer "Aytül Akal" Kitapları: 1. Saray Horozu nun Doğum Günü Mevsimler Kralı nın Ma

01-07-2011 15:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dave Adında Bir Adam Bir Zafer ve Affediş Hikayesi - Dave Pelzer - Ana Fikri

Dave Adında Bir Adam Bir Zafer ve Affediş Hikayesi - Dave Pelzer - Ana Fikri

Yayınevi: Klan Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2006 Kitap Türü: Yeni Çağ / Spiritüel Bütün o yıllar boyunca, beni yok etmek için elinden geleni yaptın ama ben hâlâ buradayım. Hatalar yaptım, başarısız oldum; ama öğrendim. Kendi sorunlarım için başka insanları suçlamıyorum. Kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Ve göreceksin, bir gün kendi adıma bir şey başaracağım. Gerçek bir öykü... hem de keşke bir kurgu olsaydı diyeceğiniz türden... Dave in hayatından... Read more

01-07-2011 15:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gündelik Eşyalarla Basit Hava Deneyleri - Muriel Mandell - Ana Fikri

Gündelik Eşyalarla Basit Hava Deneyleri - Muriel Mandell - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Toprak, hava ve iklimlerin ardındaki şaşırtıcı gerçekleri ortaya koyan heyecan verici çeşitli deneyler! Hiçbir özel alete gerek yok. Evinizdeki sıradan eşyalarla bu deneyleri gerçekleştirebilirsiniz. Hepsi birbirinden eğlenceli! Diğer "Muriel Mandell" Kitapları: 1. Gündelik Eşyalarla Basit Fen Deneyleri

01-07-2011 15:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben İşkolik Değilim - Bryan E. Robinson - Ana Fikri

Ben İşkolik Değilim - Bryan E. Robinson - Ana Fikri

Yayınevi: Kuraldışı Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: İşkolizm, erdem sayılan bir bağımlılık. İşkolik ise kendi zamanı ve enerjisinden başlayarak en yakınlarının, çalışma arkadaşlarının da kaynaklarını tüketen bir saplantının tutsağı. Tedavisi belki de en zor bağımlılık, iş bağımlılığı. Çünkü işkolizmde toplumca desteklenen bir etkinliğin, çalışmanın bağımlılık haline gelmesi söz konusu. Bu nedenle işkolizm sağlıklı çalışma... Read more

01-07-2011 15:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gün Akşamsızdır - Fatma Karabıyık Barbarosoğlu - Ana Fikri

Gün Akşamsızdır - Fatma Karabıyık Barbarosoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: İz Yayıncılık Basım Tarihi: Aralık 2007 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat "Devirler değişir; devirlerle birlikte doğan günün ve batan günün anlamı da. Esen rüzgârdan, börtü böceğin kanat sesinden kâinatın dilini sökenler bir uzak zaman yolcusudur; zihnimizde silik izi kalmış olan. Çelebi kim bilir hangi duygularla Gün akşamlıdır devletlûm; dün doğduk, yarın öleceğiz der. Günün akşamlı olduğunu bilmek, sükût ve sükûn içindeki bir akışın... Read more

01-07-2011 15:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayatımı Yaşarken 1 - Emma Goldman - Ana Fikri

Hayatımı Yaşarken 1 - Emma Goldman - Ana Fikri

Hayatımı Yaşarken 1 - Emma Goldman - Özeti, Hayatımı Yaşarken 1 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 1996 Kitap Türü: 20 yaşında Amerika'da Anarşist harekete katıldı; Herkesin adını dehşetle andığı "Kızıl Emma"ydı o; Ömrü boyunca devletin her türüne karşı çıktı; I. Dünya savaşı sırasında savaş muhalifliği yaptı; Milliyetçiliğe karşıydı; Hapis yattı; sürgün edildi; 1919'da devrim coşkuyla Sovyetler... Read more

01-07-2011 14:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Büyüklerin Sözleri Sözlerin Büyükleri - İsmail Özcan - Ana Fikri

Büyüklerin Sözleri Sözlerin Büyükleri - İsmail Özcan - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2004 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Rüzgar Gibi Geçti nin yazarı Margaret Mitchell (1900-1949), romanı yayımlanıp büyük sükse yapıncaya kadar adı sanı duyulmamış sıradan bir ev kadınıymış. Ama "Rüzgar Gibi Geçti" birden bire yazarını da üne kavuşturmuş. Margaret Mitchell e uzaktan yakından kutlamalar yağmaya başlamış. Bu arada yazarın komşusu bir kadın kıskançlık duygusuyla karışık takdir sunmuş: -... Read more

01-07-2011 14:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Binbir Tepeler - Ömer Hacıolak - Ana Fikri

Binbir Tepeler - Ömer Hacıolak - Ana Fikri

Yayınevi: Donkişot Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2002 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Binbir Tepeler, Kareliobası Yörükleri nin hayatta kalma mücadelelerini; birbirlerine doğrudan ya da dolaylı bağlarla bağlı kişilerin öykülerini anlatıyor. Sanayici Dursun Kara, on dokuz yaşındayken Kareliobası Beyi olan, adalet savaşçısı Kareliobası Beyi olan, adalet savaşçısı Hızır Bey; yetimhanede büyüyüp çocuk yaşta ona aşık olan Zeynep; aşkı uğruna her sıkıntıya katlanan... Read more

01-07-2011 14:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hayat Askıda - Necati Göksel - Ana Fikri

Hayat Askıda - Necati Göksel - Ana Fikri

Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Kriz sonrası işsiz kalan Metin, sevgilisinin aracılığıyla pek alışılmadık bir iş teklifi alır. Batık bir banka sahibini izleyecek ve nerede neler yaptığını bankacının babasına anlatacaktır. İşi kabul edip, peşinde olduğu kişiyi izlemek için güneye gider. Her şey kolay ve basit gibi görünmektedir ama gizemli bir kazanın ardından ölümün soluğu çepeçevre onu kuşatmaya başlar.... Read more

01-07-2011 14:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doğu Büyüsü - İdris Şah - Ana Fikri

Doğu Büyüsü - İdris Şah - Ana Fikri

Yayınevi: Say Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1996 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitapta İdris Şah, doğu fokloru ve sözlü geleneklere ilişkin birinci el deneyimlerini, kitap ve elyazması kaynaklar konusundaki zengin bilgisiyle bütünleştirerek, Babil den Japonya ya, Antik Mısır dan Hindistan a, Yahudilerden Araplara kadar farklı toplumların doğaüstü inançlarını karşılaştırır. Büyü, Dua, Lanet, İnisyasyon Törenleri, Kutsal Ayinler ve Tılsımlar hakkındaki ayrıntılı... Read more

01-07-2011 14:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Ana Fikri

Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Ana Fikri

Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Özeti, Ben Bir Fareydim Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2009 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat 'Ben bir fareydim' diye ısrar etmektedir Roger. Belki de bu doğrudur.Peki ya o şimdi nedir?Lağımlarda çılgınca dolanan korkunç bir canavar mı?Günlük Musibet Gazetesi bundan emindir.Bol para getiren bir panayır ucubesi mi?Bay Tapscrew'a göre öyledir.Dünya çapında bir sürüngen mi?Billy öyle olduğunu... Read more

01-07-2011 14:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Güncel Yazım Klavuzu - Vural Sözer - Ana Fikri

Güncel Yazım Klavuzu - Vural Sözer - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Yazan/Okuyan Herkese!.. Dekarasyon mu dekorasyon mu? Rating mi, reyting mi? Kuaför mü, kuvafür mü? Eşorfman mı, eşofman mı? Şohben mi, şofben mi? Ezgost mu, egzos mu, egzoz mu?... Ve daha niceleri... Hiç duraksamadan, bir çırpıda yazabiliyor musunuz? Bu kılavuzda: -Türk dilene girmiş 30 000 i aşkın yabancı sözcüğü, -Tüm bileşik sözcükleri, -İnceltme ya da uzatma imi alan... Read more

01-07-2011 13:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Demokrasi ve Kültür - Emre Kongar - Ana Fikri

Demokrasi ve Kültür - Emre Kongar - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Ekim 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Türkiye de ve dünyada "Demokrasi" tartışmaları özellikle Sovyetler Birliği ndeki çözülmeden sonra, yeniden bir ivme kazanmış bulunuyor. İşte "Kültür ve Demokrasi" Türkiye deki "Demokrasi Kültürü"nü inceleyen ve irdeleyen bir kitap. Kongar bu kitapta ayrıca "edebiyat incelemelerine" örnek okuyucuya. 12 Eylül ün getirdiği "siyasal karanlık" içinde... Read more

01-07-2011 13:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Fransa da İç Savaş  - Karl Marx - Ana Fikri

Fransa da İç Savaş - Karl Marx - Ana Fikri

Fransa da İç Savaş - Karl Marx - Özeti, Fransa da İç Savaş Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Sol Yayınları Basım Tarihi: Haziran 1991 Kitap Türü: Enternasyonal Genel Konseyinin Fransa da İç Savaş üzerindeki çağrısının, kısa bir sürede yeni bir baskısını hazırlamak ve buna bir giriş eklemek zorunda kaldım. Bundan ötürü burada, en temel konular üzerinde durmaktan başka bir şey yapamam. Daha büyük olan bu çalışmadan önce, Genel Konseyin Fransız-Alman... Read more

01-07-2011 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bermuda Şeytan Üçgeni - Charles Berlitz - Ana Fikri

Bermuda Şeytan Üçgeni - Charles Berlitz - Ana Fikri

Yayınevi: E Yayınları Basım Tarihi: Mart 1993 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ, arkasından bir dizi roman ve inceleme yazılmasına yol açan, olay kitaplardan biri... Charles Berlitz in, Karayipler bölgesindeki Miami, Bermuda ve San Juan üçgeni arasında kaybolan, hava ve deniz araçlarının sonunu araştırdığı bu yapıt, ülkemizde de baskı üstüne baskı yapmıştır. Beş Amerikan askeri uçağı, hiçbir iz bırakmadan kayboluyor Bermuda Şeytan Üçgeni nin... Read more

01-07-2011 13:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dövüş Kulübü - Chuck Palahniuk - Ana Fikri

Dövüş Kulübü - Chuck Palahniuk - Ana Fikri

Dövüş Kulübü - Chuck Palahniuk - Özeti, Dövüş Kulübü Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ayrıntı Yayınları Basım Tarihi: Kitap Türü: Roman / Edebiyat İstenmeyen yağlar. Pahalı, butik sabunlar. Maaş çekleri, güzel bir ev, zarif mobilyalar. Yalnızlık ve yabancılaşma. Tüketimin susmayan arsız çağrısı. Yalanlar ve yalanlar. Nefret ve öfke.İlk kez yayımlandığı 1996'dan beri bir yeraltı klasiği olarak anılan Dövüş Kulübü, yeni binyılın eşiğinde... Read more

01-07-2011 12:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools