Bilgelik Bilinci - Yüksel Yazıcı - Ana Fikri

Bilgelik Bilinci - Yüksel Yazıcı - Ana Fikri

Yayınevi: İm Yayın Tasarım Basım Tarihi: Aralık 1995 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yaşam, kendiniz ve ilişkilerinizle ilgili, algı ve değerlendirmelerinizi gözden geçirmenizi sağlamak, varlığınızın ilk gününden itibaren içinizde varolan gizli gücünüzü ortaya çıkarıp; bu gücü kendiniz ve çevrenizdeki insanların yaşama sevinci ve her alandaki kapasitelerinmi arttırmak için kullanarak, yakaladığınız her mutluluğu, ertelemeden o an yaşamanız ve bu sevinci,... Read more

03-04-2011 11:12 - yazan yuşa son yazılan Mesajı göster
Gündüz Güzeli Çekim Senaryosu - Artun Yeres - Ana Fikri

Gündüz Güzeli Çekim Senaryosu - Artun Yeres - Ana Fikri

Yayınevi: Es Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Sinema - Tiyatro / Sanat Çekim senaryosu dizimizin üçüncü kitabını, Luis Bunuel in kendine özgü erotik klasiklerinden biri olan Gündüz Güzeli filmine ayırdık. Cinsel saplantılarını düşlerinde gerçekleştiren, erdemli, evli genç bir kadın, giderek düşsel fantezilerini gerçekten ayırt etmekte zorlanır. Yaşadıkları bir düş müdür, yoksa düşleri gerçek midir? Bunuel bu sorunun yanıtını izleyiciye... Read more

03-03-2011 00:45 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güçler - Ursula K. Le Guin - Ana Fikri

Güçler - Ursula K. Le Guin - Ana Fikri

Güçler - Ursula K. Le Guin - Özeti, Güçler Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Marifetler ve Sesler’in ardından Ursula K. Le Guin’in Batı Sahili Yıllıkları dizisinin üçüncü kitabı Güçler. Köleliğin olduğu yerde adalet olabilir mi? Güven ve sadakatin ihanetle, itaatin zulümle sonuçlandığı bir yerde sevgi yaşayabilir mi? Kitaplardan korkulan bir yerde bilgi barınabilir, yeni fikirler yeşerebilir mi?... Read more

Elişi Fotoğraflar - Nemika Tuğcu - Ana Fikri

Elişi Fotoğraflar - Nemika Tuğcu - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Deklanşöre bastığınızda, anın fotoğrafıdır elinize düşen. Bir daha yaşanması olanaksız olan o an, fotoğraf karalerinin içinde donup kalır. Her fotoğrafta, kendi yaşamlarımıza denk düşen yüzlerce ayrıntı gizlidir. Her görüntü farklı bir öykü yazdırır kişiye. Kimi zaman hayatın içinden, kimi zaman kıyısından. Bir şarkı sözü, ansızın bastıran sağanak, pencereden bakan bir... Read more

03-03-2011 00:45 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Beyoğlu'nda Fısıltılar - David Boratav - Ana Fikri

Beyoğlu'nda Fısıltılar - David Boratav - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Fransa'da yazarların ilk romanlarına verilen çok saygın Gironde ödülünü kazanan David Boratav, Türk okuru için de güzel bir sürpriz.Londra'da uykusuzluk çeken bir adam. Eşi tarafından terk edilmiş. Oğlu ilgisiz. İçinden çıkılmaz bir hastalığın pençesinde yaşamı tamamen anlamsızlaşmış. Babasının ölümüyle, biraz da tereddüt ederek, İstanbul'a, Beyoğlu'na dönmek durumunda kalıyor; on bir... Read more

Bediüzzamanca Bakışlar / Bakış Öyküleri - Nuriye Çeleğen - Ana Fikri

Bediüzzamanca Bakışlar / Bakış Öyküleri - Nuriye Çeleğen - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hayat hepimizin dünyasında farklı yansımalı bir aynadır. Bu aynayı çoğu zaman görerek yaparız. Bu aynada neler yok ki... Bu aynada istediğimize uygun, bakışımıza göre neleri görmez, neleri seyretmeyiz ki... Bakışa göre, baktırana göre değişen tılsımlı bir büyüdür sanki hayat. İnsana bu hayat büyüsünde düşen bakmayı iyi tespit edebilmek. Fakat insan da hayat içinde her şeyden daha... Read more

El Tüzmen - Aydın Ayaydın - Ana Fikri

El Tüzmen - Aydın Ayaydın - Ana Fikri

Yayınevi: Başlık Yayın Grubu Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Gümrük yolsuzlukları ve akaryakıt kaçakçılığı ile ilgili yazıları nedeniyle, Sabah gazetesindeki görevine TMSF tarafından son verilen Aydın Ayaydın, iddialarını belgeleriyle ortaya koyuyor. Kitapta yer verilen yazılar, Bakan Tüzmen e bağlı gümrüklerde yaşanan olayları gün ışığına çıkarırken, öte yandan Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından uygulamaya sokulan Dahilde İşleme Rejimi uygulaması ile... Read more

Grup Piskoterapisine İlk Adım (A Primer Of Group P - Ray Naar - Ana Fikri

Grup Piskoterapisine İlk Adım (A Primer Of Group P - Ray Naar - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Grup Psikoterapisine İlk Adım, Ray Naar ın akıcı bir üslupla yazdığı ve yanızca psikologlar, psikiyatristler, diğer ruh sağlığı personeli tarafından değil, kendini tanımak, anlamak isteyen, bunu yaparken de çevresindeki insanlardan gelecek bilginin önemini kavramış olan herkes tarafından okunabilecek bir çalışmadır. Kitapta özellikle ilgi çekebilecek üç konudan biri, Naar ın... Read more

Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu - Lütfü Başöz - Ana Fikri

Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu - Lütfü Başöz - Ana Fikri

Yayınevi: Legal Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat *Cezaların İnfazı Hakkında Kanun *Meşhud Suçların Muhakeme Usulü Kanunu *İnfaz Hakimliği Kanunu *Devlet Güvenlik Mahkemelerinin Kuruluş ve Yargılama Usulleri Hakkında Kanun *Çocuk Mahkemelerinin Kuruluşu, Görev ve Yargılama Usulleri Hakkında Kanun *Diğer İlgili Kanunlar *Yakalama, Gözaltına Alma ve İfade Alma Yönetmeliği Diğer "Lütfü Başöz"... Read more

03-03-2011 00:45 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dokunulmaz - John Banville - Ana Fikri

Dokunulmaz - John Banville - Ana Fikri

Yayınevi: Aykırı Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İngiltere nin en önemli sanat tarihçilerinden ve Kraliçenin sanat danışmanı Anthony Blunt un bir zamanlar Sovyet casusu olduğu ortaya çıktığında yer yerinden oynamıştı. Oxford, Cambridge gibi toplumun elit kesiminin okuduğu ve yetiştiği seçkin kurumlarda Soyvet casuslarının cirit atması sadece İngiltere için değil tüm batı dünyası için dehşet verici bir şeydi. İngiliz... Read more

Gözümü Haramdan Nasıl Korurum - Yusuf Güven - Ana Fikri

Gözümü Haramdan Nasıl Korurum - Yusuf Güven - Ana Fikri

Yayınevi: Kaynak Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: İslam / Din Yerde ve göklerde bulunan bütün zerreler, gerçek göz sahipleri için Hakk ı ilân eden, Rabb in varlığını ve birliğini haykıran, O na itaat eden, O na şükreden, zikreden ve secde eden birer delildir. Göz nimeti de bu varlık âlemine bakması ve ibret alması için insana verilmiş en büyük nimetlerden biridir.Güneş, ay, yıldızlar,kara, deniz,dağ,taş,dere, ova, gece, gündüz, karanlık,aydınlık,... Read more

03-03-2011 00:44 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dolunayda Aşk - Nora Roberts - Ana Fikri

Dolunayda Aşk - Nora Roberts - Ana Fikri

Dolunayda Aşk - Nora Roberts - Özeti, Dolunayda Aşk Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 2001 Kitap Türü: Romanın kahramanı Tory Bodeen, doğduğu kasaba olan, Güney Carolina'daki Progress'e on sekiz yıl sonra geri döner. Genç kız, acı dolu geçmişiyle yüzleşme ve sekiz yaşında ufacık bir kızken kaybettiği arkadaşı Hope'un ölümündeki sırrı çözme isteğiyle geri dönmüştür. Arkadaşını öldüren kişiyi bulacak ve bir... Read more

03-02-2011 14:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ben Böyle Severim - Cecily Von Ziegesar - Ana Fikri

Ben Böyle Severim - Cecily Von Ziegesar - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat New York Times çok-satan bir gençlik serisi: Dedikoducu Kız Bahar tatilindeyiz ve havada aşk kokusu var. Yoksa acaba bu koku eser miktarda Chanel no.9 ve Gucci Rush ın zihinleri esir eden bir karışımı mı? Skandal serinin beşinci romanında Blair, Serena ile birlikte yeni bir eve taşınıyor ve yeniden çok-ama-çok iyi-arkadaş oluyorlar. İyi de söz konusu şahıslar bizim uçuk kaçıklar olduğunda... Read more

03-02-2011 14:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Felsefe ve Doğa Bilimleri - Doğan Özlem - Ana Fikri

Felsefe ve Doğa Bilimleri - Doğan Özlem - Ana Fikri

Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Ekim 1996 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Moden bir felsefe disiplini olarak bilim felsefesi , özellikle Anglo-Amerikan dünyasında son 70-80 yıldır pozitivist yönelimli bir doğa bilimleri felsefesi halinde gelişmiş; kültür(tin) bilimleri bu gelişim içerisinde büyük ölçüde gözardı edilmiştir. Buna karşılık kara Avrupa sında ve özellikle Almanya da 150 yılı bulan bir zaman kesiti içerisinde kültür (tin) bilimleri... Read more

03-02-2011 14:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gölgede Bir Yaşam - Nancy Moser - Ana Fikri

Gölgede Bir Yaşam - Nancy Moser - Ana Fikri

Yayınevi: Neden Kitap Basım Tarihi: Temmuz 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Işıltılı bir yaşama gözlerini açmıştı. Babası bir müzik adamıydı; babası, onu ve kardeşini iyi birer müzik insanı olarak yetiştirmek istiyordu. Bu nedenle onlar daha küçük birer çocukken, birer müzik dehası olmuşlardı.İlk başlarda bir peri masalı gibiydi onun yaşamı. Kardeşiyle beraber, soylu insanların bile görmediği dünyanın en güzel ülkelerine gidip, Avrupa'nın en görkemli... Read more

03-02-2011 13:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Diploma Töreni - Ayşe Nil - Ana Fikri

Diploma Töreni - Ayşe Nil - Ana Fikri

Yayınevi: Sarmal Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 1993 Kitap Türü: ... Diğer "Ayşe Nil" Kitapları: 1. Gece Tutsakları

03-02-2011 13:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gelincik Güncesi - Richard Bach - Ana Fikri

Gelincik Güncesi - Richard Bach - Ana Fikri

Yayınevi: Yeldeğirmeni Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2004 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat ""BİR GEMİNİN BAŞI DERTTE OLDUĞUNDA, gelincikler mutlaka gelir, dedi fare, sesinin tonu kararlıydı. ""Ve gelip, kurtarma kafesini bize attıklarında, hiçbirinizden "önce ben! çığlığı duymak istemiyorum, hiçbir panik istemiyorum. Önce en genç olanların alınmasını istiyorum ve geri kalanların sakin olmalarını bekliyorum. Ardından diğer tüm canlılar ve... Read more

03-02-2011 13:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eşikte Duran İnsan - Rasim Özdenören - Ana Fikri

Eşikte Duran İnsan - Rasim Özdenören - Ana Fikri

Yayınevi: İz Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Öykü alanında olduğu gibi deneme türünde de düzeyli ürünler ortaya koymuş olan Rasim Özdenören, gerek gözlemlerinin gerekse anlatımındaki başarı nedeniyle okuyucunun da yoğun ilgisini kazanmış durumda. Denemelerinde ülkemiz insanının sorunlarını sosyal, siyasal ve kültürel açıdan ele alan ve fakat tüm bu açıları manevî bir perspektifle bütünleyen yazar, bu denemelerde de aynı... Read more

03-02-2011 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gökten Üç Hostes Düştü 1 - M. Müge Çelebi - Ana Fikri

Gökten Üç Hostes Düştü 1 - M. Müge Çelebi - Ana Fikri

Yayınevi: Neden Kitap Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Melek Müge Çelebi, Figen Yeşiltuna ve Nurşen Gözüsulu 20 yıllık meslek yaşamlarında başlarından geçen keyifli, hüzünlü ve bir o kadar da ilginç anılarını bizimle paylaşırken, hostesliğe yakınlık duyan genç adaylar için de keyifli bir rehber kitap sunuyor. Sayın Okuyucularımız, Kendinizi çok rahat hissedeceğiniz, günlük tüm sıkıntılarınızdan uzaklaşacağınız, yorgunluğunuzu... Read more

03-02-2011 13:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bunları Biliyor musunuz - Recep Kahraman - Ana Fikri

Bunları Biliyor musunuz - Recep Kahraman - Ana Fikri

Yayınevi: Venüs Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yaşamımızdaki ilginç hesaplamalar , şaşırtıcı sonuçlar merak ettiğiniz sorular bu kitapta yanıt bulacaksınız. Diğer "Recep Kahraman" Kitapları: 1. Türkiye Cumhuriyeti Tarihi

03-02-2011 13:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Faulkner: Güneyin Bilinci - Peter Nicolaisen - Ana Fikri

Faulkner: Güneyin Bilinci - Peter Nicolaisen - Ana Fikri

Yayınevi: Dünya Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2006 Kitap Türü: Anı / Edebiyat "Faulkner in esas yöntemi, isimlerden soyutlayıp dolambaçlar yapmadan, bizi gerçeklerin içine itmektir." - Ingeborg Bachmann Faulkner: Güneyin Bilinci, 20. yüzyıl Amerikan edebiyatının büyük kalemi, Camus nün deyimiyle "Batı nın yaratma yeteneği büyük olan ender yazarlarından" William Faulkner ın yaşamına ve yapıtlarının arka planına doğru bir yolculuğa çıkarıyor okuru.

03-02-2011 12:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bu Ölümsüz - Roger Zelazny - Ana Fikri

Bu Ölümsüz - Roger Zelazny - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Eylül 2000 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat Ölmekte olan bir dünyadaki tek ölümsüz, dünyasını nasıl yeniden hayata döndürebilir? İşte bunlardan dolayıdır ki her geri dönüşümde kendimi yenilenmiş bulurum, çünkü artık birçok yılı geride bırakmış bir adam olarak, bütün Yer için aynı şeyleri hissediyorum. Bunlar için dövüştüm ben, bunlar için öldürdüm, bombaladım ve bunlar için Vegalıların orada, Taler deki... Read more

03-02-2011 12:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Beyaz Karanlık - Sacit Özkanlı - Ana Fikri

Beyaz Karanlık - Sacit Özkanlı - Ana Fikri

Yayınevi: Sosyal Yayınlar Basım Tarihi: Ekim 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Yakın tarihimizin bir panoraması... Darbelerle çalkalanan bir toplum... Ve bu süreçte birbiriyle örtüşen üç ayrı sevda öyküsü... Onlar özlemleri, hayalleri, umutları, sevinçleri, kıskançlıkları, düş kırıklıkları, öfkeleri aynı olan üç farklı neslin genç insanlarıydılar. Aynı yürek yakan sevdaları yaşadılar ve bir öyküde birleştiler... 1972 yılının yağmurlu bir nisan akşamı... Read more

03-02-2011 12:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Holistik Evren Tasarımı - Aydın Arıtan - Ana Fikri

Holistik Evren Tasarımı - Aydın Arıtan - Ana Fikri

Yayınevi: Arıtan Yayınevi Basım Tarihi: Kasım 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Size, Vaadedilen Cennetin Anahtarını Veriyoruz" -Savaşlar bitmiyor. Terörün acımasızlığı dinmiyor. İnsanlar acı çekiyorlar, çekmeyenler ise mutsuzlar. -Doğal kaynaklar tükeniyor. Hava ve sular kirleniyor. Zehirli atıklar, ozon deliği ve asit yağmurları gibi tehlikeler dünyayı tehdit ediyor. -İnsanlar acaba "bindikleri dalı" neden kesiyorlar? *Holistik (Bütünsel) Evren... Read more

03-02-2011 12:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bebek Bakımı ve Sağlığı - Sevda Salihoğlu Dursun - Ana Fikri

Bebek Bakımı ve Sağlığı - Sevda Salihoğlu Dursun - Ana Fikri

Yayınevi: Mozaik Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Her konuda olduğu gibi, çocuk eğitimi konusundaki bilgileri de birkaç kitap okuyarak zihnimizde bir yerlere tıkıştırıyoruz. Fakat çoğu bilgi pratikte yaşananlara uymuyor. Sebebiyse; çocuklarımıza yaklaşırken içimizdeki çocuğu bir yerlerde unutuyor olmamız. Oysa çocuklarımızla ilgilenirken, onları disipline ederken veya onlarla oynarken çocukluğumuza dönebilsek, çocukken yaşadığımız... Read more

03-02-2011 12:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Başkanlık Yarışı - Richard North Patterson - Ana Fikri

Başkanlık Yarışı - Richard North Patterson - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Corey Grace - Ohiolu, yakışıklı ve karizmatik bir cumhuriyetçi senatör. Kıran kırana geçecek olan bir başkanlık yarışının en dişli kahramanı. Dobralığıyla tanınan, Körfez Savaşı Hava Kuvvetleri pilotu Grace, parti çizgisine göre değil, kendi vicdanının gösterdiği yönde oy kullanmasıyla ünlüydü. Film yıldızı Lexie Hart ile olan romantik ilişkisi de Grace i sıradışı bir... Read more

03-02-2011 11:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Beyaz a Aşık Olmak - Esra Yılmaz - Ana Fikri

Beyaz a Aşık Olmak - Esra Yılmaz - Ana Fikri

Yayınevi: Bilge Karınca Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Bilemezsin ki ne çok acı çekiyorum. Esir oluşum sevdana, günde güne eriyorum. Yılan gibi sarmışsın bedenimi kurtulamıyorum. Aşkınla yanıp tutuşuyorum, kimseye anlatamıyorum Zavallı gönlümü hep hayallerle avutuyorum Islak gözlerimi hiç kurutamıyorum Tam vazgeçtim derken delice bağlanıyorum Ölmek istiyorum, seni görmeden yapamıyorum Zannetme ki seni bir gün unuturum Tükense de... Read more

03-02-2011 11:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Görüntüler 50 Yıl (2 Cilt) - Hulusi Turgut  - Ana Fikri

Görüntüler 50 Yıl (2 Cilt) - Hulusi Turgut - Ana Fikri

Görüntüler 50 Yıl (2 Cilt) - Hulusi Turgut - Özeti, Görüntüler 50 Yıl (2 Cilt) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Abc Kitabevi Basım Tarihi: Nisan 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Türkiye Cumhuriyeti ne 50 yıldan beri hizmet verip, ülkeye dev eserler kazandıran 9. Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel le ilgili 2 ciltlik bir belgeseli, kültür hizmetine sunmanın durur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Diğer "Hulusi Turgut "... Read more

03-02-2011 11:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hitler in Kadınları – Adolf Hitler in Aşk Ha - Ian Sayer - Ana Fikri

Hitler in Kadınları – Adolf Hitler in Aşk Ha - Ian Sayer - Ana Fikri

Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Führer in aşk ilişkileri patolojik ruh halini mi açığa vuruyor?Tarihçiler ve psikanalistler modern çağda şerrin sembolü hâline gelmiş olan adamın zihniyetini kavramaya çalışıyorlar. Hitler vatanının bütün kadınlarıyla evliymişçesine, o ünlü sözünü söylüyordu: Benim aşkım Almanya dır. Dünyanın âşık olduğu kişilere ilişkin ayrıntıları bilmesini... Read more

03-02-2011 11:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çorak Ülkenin Bittiği Yer Post-Endüstriyel Toplumd - Theodore Roszak - Ana Fikri

Çorak Ülkenin Bittiği Yer Post-Endüstriyel Toplumd - Theodore Roszak - Ana Fikri

Çorak Ülkenin Bittiği Yer Post-Endüstriyel Toplumd - Theodore Roszak - Özeti, Çorak Ülkenin Bittiği Yer Post-Endüstriyel Toplumd Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İnsan Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Doğru, Deizm asla güçlü bir inanç olmadı; ilk zuhurundan sonraki birkaç nesil içinde felsefi yaşarlığını tüketti. Onsekizinci yüzyıl çıkmadan, Hume septik meçini onun kalbine saplamıştı. Fakat doğal din başından... Read more

03-02-2011 11:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools