Düşün ve Başar - Muhammed Bozdağ - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-29-2011 (07:30)   Son Mesaj: 05-29-2011 (07:30)    Cevap: 0    Gösterim: 712  

05-29-2011

Düşün ve Başar - Muhammed Bozdağ - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları
    Basım Tarihi: Nisan 2004
    Kitap Türü:

Kişisel dünyanızda büyük bir değişim yaşamak ve büyük hedeflere uçmak istiyorsanız, doğru zamanda, doğru kitabı elinizde tutuyorsunuz. Çünkü, Düşün ve Başar, şimdiye kadar okuduğunuz kişisel gelişim kitaplarından çok daha farklı ve etkileyici. Bir okuyucu yaşadığı değişimi bakın nasıl anlatıyor: "Uzun yıllar başarıızlıktan dolayı çok acı çektim. Sebebini, kaderime, bahtsızlığıma ve olağan dışı güçlere yüklüyordum. Kesinlile yeteneksiz olduğuma inanmıştım. Fakat kitabı okuyunca hayatımın akışı değişti. Düşün ve Başar'ı 4 kez bitirdim. Köhne fikirlerimden arındım, adeta yeniden doğdum. Diğer eserlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum" İşte okucu değerlendirmeleri: - Şu ana kadar okuduğum "Başarı" ile ilgili kitapların en iyisi. - Hayatımdaki en köklü değişimi yaşadım. - Kendime güvenim arttı, hayattan daha fazla zevk alıyorum. - Bu kitap sorunların insan ruhunda çözülmesini sağlıyor. - Kendimi uzaya fırlatılmak için hazırlanan bir füze gibi hissettim. - Bir solukta okunabilecek akıcı, coşkulu bir dille yazılmış. - Hayatımda en kısa sürede bitirdiğim ilk kitap. - Kitabı bitirdiğimde ben artık o eski ben değildim. - Sorunlarımı yenebileceime kimse beni inandıramamıştı. Bu kitapla olağanüstü bir değişim fırsatı yakalıyorsunuz. Müthiş olmak, sonsuzluğa açılmak sizin de hakkınız. Bu kitapla birlikte, evrene açılan enginliğinizi keşfedeceksiniz. Yükseliş yolculuğuna hoşgeldiniz.

Diğer "Muhammed Bozdağ" Kitapları:

1. Sevgi Zekası
    2. Ruhsal Zeka SQ
    3. Sonsuzluk Yolculuğu
    4. İstemenin Esrarı
    5. Ruhsal Zeka

Düşün ve Başar - Muhammed Bozdağ - Ana Fikri Yorumları