Bolluk Yasaları - James Arthur Ray - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-26-2011 (21:20)   Son Mesaj: 05-26-2011 (21:20)    Cevap: 0    Gösterim: 717  

05-26-2011

Bolluk Yasaları - James Arthur Ray - Ana Fikri

Yayınevi: D&R Yayıncılık
    Basım Tarihi: Temmuz 2007
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Hayatınızı yaşamanın yalnızca iki yolu vardır. Biri, her şeyi mucizeymiş gibi , diğeri ise değilmiş gibi yaşamaktır. ALBERT EINSTEIN Bu dünyada yaşamımızı nasıl en üst seviyede yaşayabiliriz? Her ne işe girersek girelim, nasıl başarılı olabilir ve kendimizi iyi hissedebiliriz? Yaptığımız her şeyde nasıl en iyisini başarabiliriz? Yıllarca yaptığım araştırmalar ve insanların potansiyelini maksimum seviyeye çıkartmak için yaptığımız çalışmalar sonucunda şu noktaya ulaştım:Bizler, kesin ve belirli yasalarla uyum içinde yaşadığımız için başarıyoruz. Başarısız olmamızın tek sebebi, bu yasalarla uyum içinde olmamamızdır. Bu kadar basit. "Bolluk Yasaları" bu yasaları sistematik ve anlaşılması kolay bir biçimde sunuyor. Bu yasaları kendi yaşamınıza uygulamanıza yardımcı olmak için size ilkeler veriyor. Bolluk Yasaları ile ilgili her şey, yasaların gizli gücünü elinize almanız için tasarlandı, böylece siz de hayalllerinizdeki gibi bir yaşam sürebileceksiniz. Eğer bu kitaptaki ilkeleri çalışır ve uygularsanız, size söz veriyorum "düğmeye basacak " ve başarıya ulaşacaksınız. Yalnızca serveti ve başarıyı düşünmek yetmez. Bir şeyler yapmalısınız. Kendiniz adamanız gerekir. Kişisel sorumluluk gerekir. Bolluk Yasaları: 1) Daimi Enerji Dönüşümü Yasası 2) Titreşim ( Çekim) Yasası 3) İzafiyet Yasası 4) Karşıtlık Yasası 5) Ritim Yasası 6) Etki-Tepki yasası 7) Cinsiyet Yasası

Bolluk Yasaları - James Arthur Ray - Ana Fikri Yorumları