Hatalıysam Ara - Uğur Ataseven - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-25-2011 (08:00)   Son Mesaj: 05-25-2011 (08:00)    Cevap: 0    Gösterim: 755  

05-25-2011

Hatalıysam Ara - Uğur Ataseven - Ana Fikri

Yayınevi: Beyaz Yayınları
    Basım Tarihi: Eylül 2009
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

İnsanoğlu potansiyeli olan bir varlıktır. Dolayısıyla Gelişimi, Değişimi ve Mükemmele ulaşması mümkündür. Yeter ki istesin… Yeter ki dünyadaki en değerli kişiyle tanışabilsin; kendisiyle… Ve… Arıyordum her yerde; Gazetede dergide tv de. Bakıyordum her yere; Evrene, çevreme, semtime Yok, yok bulamıyordum… Anlamsızdı her şey, tadı yoktu yemeklerin, içecekler bir tuhaftı. Garip koşuşturmalar herkes ve her şeyle didişen ben. Hayatım sanki matahtı. Bir gün, o çıkageldi… Hızlı hızlı zil çaldı. Heyecanla merdivenlerden indim. Açtım kapıyı, kim mi? Gelen bendim. Kendinin farkında olan kişi, tüm olaylara Metadüzey bir felsefeden bakan ve bu anlayışı sevgi, bilgi, paylaşım gibi evrensel değerlerle herkesin yararına sunabilendir. Nitekim bilgi evrenseldir. O evrensel bilgiden yararlanmak temel insan haklarının başlıcasıdır. Deneyimlerini engin bilgisiyle harmanlayıp bu güzel eseri oluşturan Sevgili Uğur ATASEVEN hocamıza minnetlerimi sunuyorum. Şimşekleri havada yakalamaya aday Sevgi ve Yüreği güzel, Bilgi peşindeki her gönül adamına ithaf olunur…

Hatalıysam Ara - Uğur Ataseven - Ana Fikri Yorumları