Güneşi Ellerimle Söndürdüm - Mehtap Abdi - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-20-2011 (22:30)   Son Mesaj: 05-20-2011 (22:30)    Cevap: 0    Gösterim: 926  

05-20-2011

Güneşi Ellerimle Söndürdüm - Mehtap Abdi - Ana Fikri

Yayınevi: Akış Yayınları
    Basım Tarihi: Mart 2008
    Kitap Türü:

Bu kitabın ilk satırlarından itibaren farklı ve güzel bir dünyanın içinde bulacaksınız kendinizi.. Bir ailenin yaşadıkları, genç kız Çağla'nın hayata küsmesi, sanatoryumda bu yüzden tedavi görmesi, onunla yakından ilgilenen Dr. Tülin'in iyilik meleği davranışları, bir insanı kazanmak için gösterdiği çaba, zorlukları kolaylaştıran yapısı, en kötü insanın bile iyi yanını ortaya çıkaran tarzı hepimize güzel dünyayı hissettirecek, mutluluk yolculuğuna çıkaracak. Günümüz insanının en ihtiyaç duyduğu bir yaklaşıma, bir tarza vakıf olacaksınız bu eserle.Dr. Tülin hanımı tanıdığınızda, dünyayı güzelleştirecek bir insan modeli görecek ve hangi durumda olursanız olun bir Dr. Tülin olmaya özenecek, onun gibi olmayı arzu edeceksiniz. Sadece bununla kalmayacak, Dr. Tülin'lerin çoğalmasını da içtenlikle dileyeceksiniz. Bu kitabı okumakla yüreğinizi güzelleştireceğiniz bir dünyaya adım atacaksınız. Bütün sevdiklerinizi bu güzel dünyaya davet etmeyi unutmayın.

Güneşi Ellerimle Söndürdüm - Mehtap Abdi - Ana Fikri Yorumları