Dere Tepe Düz Gittim - Nick Arnold - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-17-2011 (17:20)   Son Mesaj: 05-17-2011 (17:20)    Cevap: 0    Gösterim: 706  

05-17-2011

Dere Tepe Düz Gittim - Nick Arnold - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları
    Basım Tarihi: Mart 2006
    Kitap Türü: Yardımcı Kitaplar / Yabancı Dil

Dere Tepe Düz Gittim daha fazlasını öğrenmek için can atmanıza neden olacak! Okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kitabı okurken, • dünyadaki en aptal hayvanın hangisi olduğunu,• akbabaların kafalarının niçin kel olduğunu • kurbağanın hangi çeşidinin tuvaletlerde yaşadığını,• vampir yarasalarının nasıl yaşadıklarını öğreneceksiniz.Bilimin bu huzursuz edici tarafına dayanabileceğinizi düşünüorsanız, o zaman okumaya ara vermeyin. Çünkü biz hayvanların dünyasına sızmaya gidiyoruz. Vahşi canlıların bazılarıyla baş etmeye, meraklı doğa bilimcilerin sırlarını keşfetmeye ve bir gorille nasıl uzlaşılacağını öğrenmeye sizi de bekliyoruz. Müthiş bilgi dosyaları, ilginç mini testleri, öğretmen sınavları ve çılgın hayvan karikatürleriyle Dere Tepe Düz Gittim bilgiyle kaynıyor! Öğrenmenin birçok yolu var, ama Eğlenceli Bilgi gibisi yok.

Diğer "Nick Arnold" Kitapları:

1. Sakın Bana Sakin Ol Deme!
    2. Ketçap Mayonez Ve Sindirim
    3. Korkunç Sorular
    4. Matrak Böcekler
    5. Çarpıcı Elektrik
    6. Cesur Pilotlar
    7. Obur Etoburlar
    8. Çılgın Bilim Adamının Deneyler Kitabı
    9. Aklımı Seveyim

Dere Tepe Düz Gittim - Nick Arnold - Ana Fikri Yorumları