Hamilelikte Sağlıklı Ve Güzel Kalma - Ebru Şallı - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-14-2011 (23:40)   Son Mesaj: 05-14-2011 (23:40)    Cevap: 0    Gösterim: 871  

05-14-2011

Hamilelikte Sağlıklı Ve Güzel Kalma - Ebru Şallı - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları
    Basım Tarihi:
    Kitap Türü:

"Hamile olduğumu öğrendiğim günden, bebeğimi kucağıma aldığım güne kadar yaşadığım hamilelik süreci, pek çok anne adayının yaşadıklarına göre oldukça sıra dışıydı. Kendi sağlığımı ve bebeğimin sağlığını koruyarak az kilo almayı, formda bir hamilelik geçirmeyi başarmıştım. Bunun mucizevi bir sırrı da yoktu üstelik. İşte bu kitapta sizlere birebir uyguladığım beslenme ve egzersiz programını anlattım, ayrıca ufak güzellik sırlarımı da paylaşmak istedim. Kitapta ayrıca uzman görüşlerine ve hamileliğin her ayına ilişkin bilgilere de yer verdim." Gebeliğin ilk belirtileri Gebelik testleri Bulantılarla başa çıkma Yapay döllenme yöntemleri Doğum tarihini hesaplamak Gaz sıkıntısını nasıl azaltırsınız? Gebeliğe bağlı şeker hastalığı Gebelikte depresyon Gebelikte cinsellik El ve ayaklarda şişme ve varis Uykusuzluk probleminden kurtulmak için Gebelikte neler yasak Kozmetik kullanımı Eşinizi baba olmaya nasıl hazırlarsınız? Hamilelikte ağız ve diş sağlığı Hamile giysileri Normal doğum mu, sezaryen mi?

Diğer "Ebru Şallı" Kitapları:

1. Ebru nun Doğal Güzellik Sırları
    2. Ebru Şallı dan Besleyici Ve Lezzetli Çocuk Yemekl
    3. Ebru Şallı - Hamilelikte Sağlıklı Ve Güzel Kalmak

Hamilelikte Sağlıklı Ve Güzel Kalma - Ebru Şallı - Ana Fikri Yorumları