Hamileler İçin Pilates - DVD - Kollektif - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-14-2011 (18:00)   Son Mesaj: 05-14-2011 (18:00)    Cevap: 0    Gösterim: 647  

05-14-2011

Hamileler İçin Pilates - DVD - Kollektif - Ana Fikri

Hamileler İçin Pilates - DVD - Kollektif - Özeti, Hamileler İçin Pilates - DVD Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: MaxiGala
    Basım Tarihi: Şubat 2007
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

EGZERSİZLERİN HEDEFİ****Sırt ağrılarını azaltma ****Siyatik riskini azaltma ve kasları germe sıkıştırma ****Esneklik sağlama ve nefes almayı düzenleme ****Bebeğin gelişimi için yanlış duruşu düzeltme ****Hamilelik süresince ana kasların gücünü artırma**** PİLATES EGZERSİZLERİ **** Beden Merkezi (omurga) üzerindeki kontrolü geliştirir. Gövde, kalça ve omuz kuşağını bütün bir hale getirir; böylece beden mümkün olan en güzel ve sağlıklı görüntüsüne kavuşur. **** Pilates;**** İçsel gücünüzü geliştirmenize, daha düzgün, daha esnek ve daha iyi bir duruşa sahip, dengeli ve kontrol edilebilir esnek bir vücudunuzun olmasına yardım eder. Sonuç olarak; daha genç bir görünüş ve kendine daha çok güvenen bir siz**** Pilates egzersizleri ile kendinize özgü ihtiyaçlarınız üzerinde adım adım çalışabilirsiniz. Bu benzersiz egzersiz sistemi ile vücudunuzun kontrolünü ele geçireceksiniz**** ****PİLATES**** Pilates Metodu veya Pilates yirminci yüzyılın başlarında Joseph Pilates (1880-1967) tarafından geliştirilmiş fiziksel fitness sistemi olan ve Birinci Dünya Savaşı nda sakatlanan ve hareketsiz kalan askerleri güçlendirmek ve rehabilite etmek için geliştirilen "beden kontrolü ve sağlıklı yaşam" olarak tanımlanan bu metod; yaratıcısı yunan asıllı alman joseph humbertus pılates adıyla anılmaktadır. Pilates Metodu , beden ve merkezi omurga üzerinde kontrolü geliştirir.

Diğer "Kollektif" Kitapları:

1. Havalı Araba
    2. Pit Stop Ekibine Hoş Geldin
    3. Birikim Sayı 243
    4. Türkiye nin Politik Tarihi
    5. Cemile ile Okuma Yazma Öğreniyorum
    6. Gezi Ege Tatil Rehberi
    7. Köşe Bucak Karadeniz
    8. Mimarlık
    9. Sünger Bob Doktora Gidiyor

Hamileler İçin Pilates - DVD - Kollektif - Ana Fikri Yorumları