Fatih Altaylı İle Teke Tek - Hüseyin Latif - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-06-2011 (19:50)   Son Mesaj: 05-06-2011 (19:50)    Cevap: 0    Gösterim: 583  

05-06-2011

Fatih Altaylı İle Teke Tek - Hüseyin Latif - Ana Fikri

Yayınevi: Bizim Avrupa Yayınları
    Basım Tarihi: Kasım 2005
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Teke Tek te hep o sorar ve karşısındakiler yanıtlardı. Bu sefer Teke Tek te koltukların yeri değişti. Tabii ki onunla baş etmek için karşısına üç kişi olarak oturduk. Herkes onu sivri dilliliği, kavgacı kişiliği ile tanıyordu. Biz ise onu modern, bilgili, biraz stresli biraz da düşünceli bulduk. İyi eğitim almış, görgülü biri olduğu her halinden belli oluyorduBu kitapta bir medya devini okuyacaksınız.Ne pahasına olursa olsun, sözünü sakınmadan söyleyen, bir toplantı sırasında Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ün, "Kim benden sonra bu koltuğa oturmak istiyor?" sorusuna "Ben" deme cesaretini gösteren, Türkiye nin en büyük medya patronu Aydın Doğan a ayrılırken "Fatih, çok fena oluyorum, sen git!" dedirten de yine o.Kamuoyunun son aylarda kendisinden en çok söz ettiren ismi Fatih Altaylı dünyayı nasıl yorumluyor, Türkiye ye nasıl bakıyor; evde yemek pişirir mi, hangi konularda muhafazakar?z olarak bu kitapta.

Diğer "Hüseyin Latif" Kitapları:

1. İstanbul Düşerken
    2. Bitmemiş Hikayeler
    3. ABD nin Türkiye ye Biçtiği Rol
    4. Sence Aşk Nedir?
    5. Mavi Ölüm
    6. İş Ararken Kazandıran Stratejiler

Fatih Altaylı İle Teke Tek - Hüseyin Latif - Ana Fikri Yorumları