Bana Göre Hayatın Anlamı - Jack London - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 05-06-2011 (18:20)   Son Mesaj: 05-06-2011 (18:20)    Cevap: 0    Gösterim: 995  

05-06-2011

Bana Göre Hayatın Anlamı - Jack London - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi
    Basım Tarihi: Mayıs 2009
    Kitap Türü: Dünya Klasikleri / Edebiyat

Hep bir kitabım vardı ve diğerleri uyurken ben hep okurdum; uyandıkları zaman yine onlardan biri olurdum , çünkü her zaman iyi bir yoldaştım. En samimi duygularımla…Jack London Sadece kırk yıl süren dolu dolu bir hayat… Denizci, işçi, inci avcısı, boksör, serseri, altın arayıcısı, muhabir, sosyalist, militan, gezgin ve müthiş bir yazar... Hangisi daha büyük bir macerayı anlatır; yazı mı, hayat mı? Jack London, yirmi yıldan kısa süren yazarlık kariyerine elliden fazla eser sığdırmış, edindiği deneyimleri hayal gücünün yaratılarıyla birleştirerek, edebiyat tarihinin en verimli ve etkili yazarlarından biri olmayı başarmıştı... Bana Göre Hayatın Anlamı, Jack London ın hayata verdiği anlama açılan bir pencere niteliğinde... Türkçe ye ilk kez çevrilen bu metinlerinde, bir yazarın oluşumunu, dünyaya ve hayata bakışını, onu anlamlandırışını hayranlıkla izleyecek, dünyayı artık daha farklı göreceksiniz.

Diğer "Jack London" Kitapları:

1. Vahşetin Çağrısı
    2. Beyaz Diş
    3. İnsanın Sadakati
    4. Soğuğun Çocukları
    5. The Call of The Wild
    6. The Call Of The Wild (Audio CD li)
    7. Martin Eden
    8. John Barleycorn Bir Alkoliğin Anıları

Bana Göre Hayatın Anlamı - Jack London - Ana Fikri Yorumları