Hitler Kitabı - Mathiass Uhl - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 04-28-2011 (23:30)   Son Mesaj: 04-29-2011 (00:34)    Cevap: 1    Gösterim: 586  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Enesce

04-28-2011

Hitler Kitabı - Mathiass Uhl - Ana Fikri

Yayınevi: NTV Yayınları
    Basım Tarihi: Mart 2009
    Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme

Hitler in iki özel yaverinin sorgulanmasıyla Stalin için hazırlanan gizli dosyaSadece Josef V. Stalin için hazırlanmış 462a no lu gizli dosya!İkinci Dünya Savaşı ndan neredeyse altmış yıl sonra günışığına çıkarılan, Sovyet arşivlerinin en önemli belgelerinden biri: Hitler Kitabı.Stalin in talimatıyla hazırlanan bu dosya, Hitler in hemen yanıbaşında SS subayı olarak uzun süre görev yapan Otto Günsche ve Heinz Linge nin anıları...Sovyetler e esir düştükten sonra NKVD tarafından yıllarca sorgulanan Günsche ve Linge, Hitler in politikaları ve savaş yönetimi hakkında bilinmeyen birçok detayın yanısıra, diktatörün yakın çevresini tüm sahiciliğiyle anlatıyorlar.Hitler Kitabı, Üçüncü Reich hakkında en etkileyici tarihi kaynaklardan biri.

sturan bunu beğendi.

Hitler Kitabı - Mathiass Uhl - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-29-2011, 00:34

--->: Hitler Kitabı - Mathiass Uhl - Özeti

kitabı okudum Üçüncü Reich hakkında en etkileyici tarihi kaynaklardan biri olarak görünüyor.
    En Ucuz ve En Hızlı Kitap Burada | Acele Gelsin | ucuz kitap, çocuk, eğitim, sınavlara hazırlık, roman, hikaye, aşkın gözyaşları, elif, serenad, piruze dan aldım