Hayat Sevince Güzel - Ömer Sevinçgül - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-28-2011 (18:50)   Son Mesaj: 05-15-2012 (17:04)    Cevap: 1    Gösterim: 1827  

04-28-2011

Hayat Sevince Güzel - Ömer Sevinçgül - Ana Fikri

Yayınevi: Carpe Diem Kitap
    Basım Tarihi: Mayıs 2007
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Ben güzel bir kitabım! Rengârenk öykülerle dopdoluyum. Güler yüzlü insanlar yaşıyor sayfalarımda. Eskimeyen sevdalardan, çilek kokulu yıllardan, ince farklılıklardan, küçük mutluluklardan bahsederim sana... Sadeyim, akıcıyım, ilgincim, efendime söyleyeyim keyifliyim... Pek tatlı bir şeyim canım! Kendimim diye söylemiyorum, doğrusu okunmaya değerim. Beni oku, ısrarla tavsiye ederim... *** Sevgi, dostluk, hoşgörü, yardımlaşma, başarı, azim, umut, gençlik öyküleri... Rengârenk yaşamların, eskimeyen sevdaların, gönlü güzel insanların, çilek kokulu yılların ve küçük mutlulukların kitabı... Öğretmenlerin öğrencilerine rahatlıkla tavsiye edebilecekleri bu sevimli ve keyifli kitabı carpe diem okurları beğenerek okuyacaklar... Çiçeklenmiş ağaçların ve kuş cıvıltılarının eşliğinde Mayıs ayında kitapçı raflarında yerini alacak olan HAYAT SEVİNCE GÜZEL! bahara çok yakışıyor... Efil efil sayfalarıyla baharı avuçlarımıza taşıyor...

Diğer "Ömer Sevinçgül" Kitapları:

1. Mervin Beni Ararsan Bulursun
    2. Seni Sana Bırakamazdım!
    3. Her Şey Anını Bekler
    4. Seni Sana Bırakmazdım
    5. Sonsuz Hayat Seni Bekliyor
    6. Seni Seven Biri Var
    7. Kolay, Kısa, Keyifli Felsefe
    8. Kolay Kısa,Keyifli Felsefe

Hayat Sevince Güzel - Ömer Sevinçgül - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-15-2012, 17:04

→ Hayat Sevince Güzel - Ömer Sevinçgül - Ana Fikri