Hayata Karşı Güç Bende - Akın Alıcı - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-26-2011 (17:20)   Son Mesaj: 04-26-2011 (17:20)    Cevap: 0    Gösterim: 617  

04-26-2011

Hayata Karşı Güç Bende - Akın Alıcı - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi
    Basım Tarihi: Ağustos 2009
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Ben şu anki yaşantımdan daha fazlasını hak ediyorum diye düşünüyorsanız, hak ettiğinizi almak için yola çıkmanın zamanı geldi. Parasal anlamda hiç sıkıntım olmasın mı diyorsunuz? Rüyalarınızı; yeni ve büyük bir ev, son model bir otomobil veya gösterişli şeyler mi süslüyor? Dünya standartlarında bir eğitim, akademik kariyer mi düşlüyorsunuz? Tam size göre bir işte çalışmak ve bu alanda yükselmek mi hedefiniz? İnsanlarla ilişkileriniz, iletişiminiz çok iyi düzeyde olsun mu istiyorsunuz? Hayatınızın sonuna dek sağlıklı bir yaşam sürmeyi mi hayal ediyorsunuz?Yoksa umutlarınız arasında toplum yararına katkıda bulunmak, iyiliğin yayılmasını sağlamak, insanlığın ilerlemesi adına yeni fikirler üretmek mi var? Bu sorulardan yalnızca birine ya da hepsine evet cevabı veriyorsanız elinizdeki kitap tam size göre. Hatta bunlara yeni düşler de ekleyebilirsiniz Yeter ki kendi gücünüzün farkında olun....

Diğer "Akın Alıcı" Kitapları:

1. Geleceğe Yön Veren Sözler
    2. Tarihe Geçen Hazırcevaplar
    3. Yeni Görgü Kuralları
    4. Hayata Yön Veren Öyküler
    5. Hayata Yön Veren Sözler
    6. Tarihe Geçen Hazır Cevaplar

Hayata Karşı Güç Bende - Akın Alıcı - Ana Fikri Yorumları