Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET - Julian Templeman - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 04-26-2011 (12:00)   Son Mesaj: 04-26-2011 (12:00)    Cevap: 0    Gösterim: 550  

04-26-2011

Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET - Julian Templeman - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Mart 2003
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET, Visual C++ .NET sürümünün tüm gücünü kullanarak Microsoft .NET platformları için profesyonel uygulamalar yaratmak üzere Microsoft Visual C++ kullanan geliştiriciler içindir. Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET yönetilen kodu yazmaktan ilk .NET uygulamalarınızı ve XML Web servislerinizi çalıştırıp hata ayıklamaya kadar size uzman bir kılavuzluk sağlayacaktır. Gerekli teknikleri öğrenmek için, izlemesi kolay dersler ve uygulamalı alıştırmalar aracılığıyla kendi kendinize çalışacaksınız, Kitapla birlikte gelen CD’den uygulama dosyalarını yükleyebilir ve böylece sıfırdan yeni dosyalar yaratmak için harcayacağınız zamanı öğrenmeye ayırabilirsiniz. Bu kitapla, basit bir nesne yönelimli program yazıp çalıştıracak; özellik, dizi ve olaylar için yerleşik .NET desteğini kullanacak; özel durumlar üretip işleyecek; Web servisleri oluşturup kullanacak ve GUI uygulamaları oluşturmak için Windows Forms kullanacaksınız. Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET ile Microsoft’un kendini kanıtlamış ADIM ADIM öğrenme yöntemiyle, yeni nesil Visual C++’ta uzmanlaşın.

Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET - Julian Templeman - Ana Fikri Yorumları