David Beckham - Benim Hikayem - David Beckham - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 04-23-2011 (06:40)   Son Mesaj: 04-23-2011 (06:40)    Cevap: 0    Gösterim: 1262  

04-23-2011

David Beckham - Benim Hikayem - David Beckham - Ana Fikri

David Beckham - Benim Hikayem - David Beckham - Özeti, David Beckham - Benim Hikayem Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Elips Kitap
    Basım Tarihi: Ocak 2004
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Beckham ın yaşam öyküsü, futbolun sadece sahada oynanan bir oyun olmadığını, görünen yüzünün gerisinde devasa bir dünyanın var olduğunu gösteriyor. Futbol dünyasındaki insan ilişkilerinin giriftliğini sergilemesi bakımından dahi bile Beckham ın kitabı, bir yaşam öyküsü sınırlarının ötesinde, bu dünyaya ilgi duyan herkesin bilmesi gereken anlamlar taşıyor. Öte yandan, Beckham ın yaşam öyküsü, futbolun beşiği olan İngiltere de yetenekli çocukları dünya çapında birer yıldız haline getiren mekanizmayı da, bütün çarpıcılığıyla ortaya koyuyor. Ailelerin çocukların futbol oynama isteklerine yaklaşımları ve göze aldıkları fedakârlıktan, kulüplerin konuya bakışları ve kurdukları sisteme kadar tüm süreç, bu kitapta en yalın ve samimi haliyle anlatılıyor. Elips Kitap, Beckham kitabını, albümü, posteri, kutusu, standı, afişi, reklâmı ve diğer bütün unsurlarıyla bu alanda yepyeni bir pazarlama stratejisiyle Türkiye ye sunuyor. Beckham ın, sahadaki futbolundan özel yaşamına kadar baştan sona gösterişli bir şov olan hayatını anlatan bu kitap, ruhuna yakışır şekilde, yine bir şov yaklaşımıyla okuyucusuyla buluşacak.

Diğer "David Beckham" Kitapları:

1. David Beckham - Benim Hayatım

David Beckham - Benim Hikayem - David Beckham - Ana Fikri Yorumları