Ben 44 Yaşındayım Oğlum 53 - Stella Molinas Trevez - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 04-22-2011 (14:10)   Son Mesaj: 04-22-2011 (14:10)    Cevap: 0    Gösterim: 681  

04-22-2011

Ben 44 Yaşındayım Oğlum 53 - Stella Molinas Trevez - Ana Fikri

Yayınevi: Kozmik Kitaplar
    Basım Tarihi: Ağustos 2004
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Mutsuz geçirdiği çocukluk ve gençlik yıllarından sonra arzuladığı ve hayalini kurduğu tek şey; kendi çocuklarının sıcacık ve huzurlu bir yuvada, sevgi içinde büyümeleriydi. Biricik kocası Selim, gurur duyduğu çocuklarıJessica ve Jeffrey ile bu özel hayalini gerçekleştirmişti. Ama Stella, üzerine titrediği, hayatındaki her şeyden daha değerli tuttuğu ailesiyle birlikte, bir süre sonra hiç aklına bile gelmeyecek bir gücün tehdidiyle karşı karşıya kalacaktı! Stella nın samimi duyguları ve cesur itiraflarıyla kaleme almış olduğu, doğa üstü olayları duyduğunda müstehzi gülümseyen insanları bile düşündürebilecek bu gerçek hayat hikayesini okurken kimi zaman ürperecek, kimi zaman dehşete kapılacak, kimi zaman gülümseyecek, kimi zaman gözlerinizin dolduğunu hissedeceksiniz. Bu ailenin yaşadığı olaylar bir gün hepimizin başına gelebilir!

Diğer "Stella Molinas Trevez" Kitapları:

1. Ben 44 Yaşındayım, Oğlum 53
    2. Söz Yaşlarım

Ben 44 Yaşındayım Oğlum 53 - Stella Molinas Trevez - Ana Fikri Yorumları