Cengiz Han Yönetim ve Liderlik Sırları - Hüseyin Tekinoğlu - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-19-2011 (19:10)   Son Mesaj: 04-19-2011 (19:10)    Cevap: 0    Gösterim: 878  

04-19-2011

Cengiz Han Yönetim ve Liderlik Sırları - Hüseyin Tekinoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Kum Saati Yayıncılık
    Basım Tarihi: Mayıs 2007
    Kitap Türü:

12. yüzyılın ikinci yarısına denk gelen gençlik yıllarında, uzak dağ eteklerinde saklanan asi bir kaçak... 13. yüzyılın başlarında, dağınık Moğol kabilelerini toparlayıp düzene sokan ve tek bir çatı altında birleştirip çevresine korku salan karizmatik bir genç... Kurduğu Moğol ordusuyla Roma topraklarının iki katı büyüklüğünde bir imparatorluk kuran ve tüm dünyaya ince bir fısıltı şeklinde kabus gibi çöken bir iktidar! Hükmü altında bulunan herkese kayıtsız şartsız itaat etmeyi öğreten ve halkının bu itaati severek yapmasını sağlamış, düşmanlarına karşı acımasız bir lider...Cengiz Han ın insanları etkilemekte ve yönetmekteki ustalığını şaşırarak görecek, "Cengiz Han Taktikleri" ile insanlararası iletişiminizde olağanüstü değişimler yakalayacak, kariyerînizdeki basamakları Cengiz Han ın liderlik sırları ile aşacaksınız...

Diğer "Hüseyin Tekinoğlu" Kitapları:

1. Fatih Sultan Mehmed Han ın Yönetim ve Liderlik Sır
    2. Fatih Sultan Mehmed Han ın Yönetim ve Liderlik Sır
    3. Geçmişten Günümüze Ermeni Sorunu
    4. Fatih Sultan Mehmed Han ın Yönetim ve Liderlik Sır
    5. Abdülhamid Han ın Yönetim ve Liderlik Sırları

Cengiz Han Yönetim ve Liderlik Sırları - Hüseyin Tekinoğlu - Ana Fikri Yorumları