Diyabetimi Seviyorum - Emine Çaykara - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-13-2011 (23:00)   Son Mesaj: 04-13-2011 (23:00)    Cevap: 0    Gösterim: 505  

04-13-2011

Diyabetimi Seviyorum - Emine Çaykara - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Basım Yayın Dağıtım
    Basım Tarihi: Kasım 2010
    Kitap Türü: Hobi - Eğlence / Genel

Gazeteci yazar Emine Çaykara, 30 yılı aşkın süredir yaşamına eşlik eden şeker hastalığını, hastalığın inceliklerini, öğrendiklerini lezzetli yemek tarifleri ve çok özel bilgilerle paylaştığı Diyabetimi Seviyorum kitabında, "Diyabetten korkmayın, onu yönetin," diyor. Kâh gülerek kâh hüzünlenerek okuyacağınız bu kitap, şeker hastalığının sağlıklı yaşamak için nasıl bir fırsata dönüştürüleceğini anlatan ve hayata güler yüzle bakan bir yaşam rehberi olma özelliğini taşıyor. Şeker hastalarına yönelik pratik tıbbi bilgileri, tavsiyeleri, merak edilenleri ve beslenme tüyolarını bulacağınız bu kitap, birebir ve bilinçli bir tanıklığın insana yaşam yolunda neler kattığının da bir özeti.60'ın üzerinde özel yemek tarifinin yer aldığı Diyabetimi Seviyorum'da hem diyabetliler hem sağlıklı yaşamak isteyenler merak ettikleri her soruya yanıt bulacak.Unutmayın, Hiçbir şey yaşam kadar lezzetli değil!

Diğer "Emine Çaykara" Kitapları:

1. Tarihçilerin Kutbu - Halil İnalcık Kitabı
    2. Muhibbe Darga / Arkeolojinin Delikanlısı
    3. Melek Annem ve Ben
    4. Emanet Gölge
    5. Abud Yalısı nın Gölgesinde Melek Annem ve Ben

Diyabetimi Seviyorum - Emine Çaykara - Ana Fikri Yorumları