Dil Ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 9.Sınıf Öğretm - Uğur Kemal Yiğit - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 04-09-2011 (20:50)   Son Mesaj: 04-09-2011 (20:50)    Cevap: 0    Gösterim: 627  

04-09-2011

Dil Ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 9.Sınıf Öğretm - Uğur Kemal Yiğit - Ana Fikri

Yayınevi: Kılavuz 2006 Yayınevi
    Basım Tarihi: Eylül 2006
    Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil

Yeni Program için hazırlanmış olan ders kitaplarına uygun olarak yazılan yardımcı ders kitabımızda kazanımlar ve amaçlar göz önünde tutulmuş,işleniş süreci içerisinde yer alan ölçme değerlendirme ki bilinmeyen kelimeler ile günümüz Türkçesine çeviriler verilmiş,sorular ayrıntılarıyla cevaplanmış ve çözümlenmiştir. Etkinlik uygulamaları ile ilgili yönergeler belirtilmiş,araştırma ödevleri alanının seçkin kaynaklarından doğrudan alıntılanarak ,bilginin kaynağında görülmesi düşüncesiyle sunulmuştur.Yine kitabımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen öğretmen ve öğrenciler için ek bilgiler verilmiştir. Hiçbir ayrıntının unutulmadığı bir program kılavuzu ve Milli Eğitim Bakanlığı ders kitaplarına göre hazırlanmış yardımcı ders kitabı olan eserimizin temel başvuru kaynağı olacağı inancındayız. Herzaman dediğimiz gibi; Bilgi Değerlidir

Diğer "Uğur Kemal Yiğit" Kitapları:

1. Türk Edebiyatı Yardımcı Ders Kitabı 12. Sınıf / Öğ
    2. Dil Ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 12. Sınıf Öğre
    3. Türk Edebiyatı Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ
    4. Dil ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ
    5. Dil ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ
    6. Türk Edebiyatı Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ
    7. Dil ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ
    8. Türk Edebiyatı Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ
    9. Dil Ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 10 Sınıf Öğret

Dil Ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 9.Sınıf Öğretm - Uğur Kemal Yiğit - Ana Fikri Yorumları