Healıng-İyileştirici Metotlar Serisi-8 DVD Birarad - Kolektif - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-07-2011 (04:51)   Son Mesaj: 04-07-2011 (04:51)    Cevap: 0    Gösterim: 606  

04-07-2011

Healıng-İyileştirici Metotlar Serisi-8 DVD Birarad - Kolektif - Ana Fikri

Healıng-İyileştirici Metotlar Serisi-8 DVD Birarad - Kolektif - Özeti, Healıng-İyileştirici Metotlar Serisi-8 DVD Birarad Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: MaxiGala
    Basım Tarihi: Şubat 2009
    Kitap Türü: Beslenme - Diyet / Alternatif Tıp

Ağrılar İçin pilates. Avustralya ve Asya Pilates Enstitülerinin Kurucusu Allan Menezes in Eğitmenliğinde Sırt Ağrıları İçin Pilates Sırt Ağrılarını nı azaltmak için tasarlanmış dinamik ve benzersiz bir egzersiz programı. Egzersizlerin Hedefi Sırt ağrılarını azaltma Güçlendirilmiş karın bölgesi Diz arkasındaki kasları germe Nefes döngüsünü düzenleme Eklemlerdeki sıkışmaları hareketlendirme Duruş bozukluklarını giderme Pilates Egzersizleri Beden Merkezi (omurga) üzerindeki kontrolü geliştirir. Gövde, kalça ve omuz kuşağını bütün bir hale getirir; böylece beden mümkün olan en güzel ve sağlıklı görüntüsüne kavuşur.Pilates; İçsel gücünüzü geliştirmenize, daha düzgün, daha esnek ve daha iyi bir duruşa sahip, dengeli ve kontrol edilebilir esnek bir vücudunuzun olmasına yardım eder. Sonuç olarak; daha genç bir görünüş ve kendine daha çok güvenen bir siz Pilates egzersizleri ile kendinize özgü ihtiyaçlarınız üzerinde adım adım çalışabilirsiniz.

Diğer "Kolektif" Kitapları:

1. Almanak 2009 Analizleri
    2. 12 Eylül Sabahı
    3. Öğrenciliğin kitabını yazdık
    4. Hayatın Seyri
    5. Sokrates'ten Âşık Veysel'e
    6. Mustafa Kemal ve Ulusal Bir Devletin Doğuşu
    7. Bruno Barbey'nin İstanbul'u
    8. Yurttaşlıktan Uygarlığa
    9. Klasik Çin Şiirinden Seçmeler

Healıng-İyileştirici Metotlar Serisi-8 DVD Birarad - Kolektif - Ana Fikri Yorumları