E.S.E - Etkili Satış Eğitimi - Thomas Gordon - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-02-2011 (01:40)   Son Mesaj: 04-02-2011 (01:40)    Cevap: 0    Gösterim: 986  

04-02-2011

E.S.E - Etkili Satış Eğitimi - Thomas Gordon - Ana Fikri

E.S.E - Etkili Satış Eğitimi - Thomas Gordon - Özeti, E.S.E - Etkili Satış Eğitimi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Sistem Yayıncılık
    Basım Tarihi: Eylül 1998
    Kitap Türü:

SATIŞ MÜDÜRLERİ VE YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE: Personelinizi bugün eğitmeye başlamazsanız, yarın, yerinizde başkasının oturma olasılığı çok yüksek. SATIŞ ELEMANLARININ DİKKATİNE Kurumunuz olanak versin vermesin, kişisel girişiminiz için sürekli çalışmazsanız, gelecekte bugünkü başarı düzeyinizi bile yakalayamayacaksınız. ...Günümüzün ve geleceğin piyasalarında şirketler, fiyat ve teknolojik ilerlemeler konularında yarışamayacak. Rekabet konuları, satış elemanları ve tüm şirket çalışanlarının müşterilerle kuracakları iletişimin ve verecekleri hizmetin niteliği olacaktır. Yarışma hizmet konusunda olunca "insan", insan söz konusu olunca da "eğitim" vazgeçilmez oluyor. Bundan sonraki sorun, çalışanlara eğitim verilip verilmemesi değil, ayakta kalabilmek için önce "Etkili Eğitim"in verilmesidir.

Diğer "Thomas Gordon" Kitapları:

1. Etkili Anne Baba Eğitimi
    2. Etkili Anne Baba Eğitiminde Uygulamalar
    3. Etkili Öğretmenlik Eğitimi
    4. Çocukta Dış Disiplin mi? İç Disiplin mi?
    5. E.Ö.E. Etkili Öğretmenlik Eğitimi
    6. E.A.E. Etkili Anababa Eğitiminde Uygulamalar
    7. E.A.E Etkili Anababa Eğitiminde Aile İletişim Dili
    8. E.L.E. Etkili Liderlik Egitimi

E.S.E - Etkili Satış Eğitimi - Thomas Gordon - Ana Fikri Yorumları