Finans Rehberi - Kolektif - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 03-25-2011 (04:00)   Son Mesaj: 03-25-2011 (04:00)    Cevap: 0    Gösterim: 623  

03-25-2011

Finans Rehberi - Kolektif - Özeti

Finans Rehberi - Kolektif - Özeti, Finans Rehberi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Elips Kitap
    Basım Tarihi: Şubat 2002
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Türkiye de Faaliyette Bulunan BankalarÖzel Finans KurumlarıFinansal Kiralama ŞirketleriSigorta ŞirketleriFactoring ŞirketleriTüketici Finansman ŞirketleriTürkiye de Faaliyet Gösteren Aracı KuruluşlarPortföy Yönetim ŞirketleriSermaye Piyasasından Bağımsız Denetimle Yetkili KuruluşlarİMKB Yönetim Kurulu ÜyeleriİMKB de İşlem Gören Şirketlerİstanbul Altın Borsası Yönetim Kuruluİstanbul Altın Borsası nda İşlem Yapmaya Yetkili Aracı KuruluşlarİS0 1500 Büyük Sanayi KuruluşuİSO 2500 Büyük Sanayi KuruluşuTürkiye de Faaliyet Gösteren HoldinglerDış Ticaret Sermaye ŞirketleriSektörel Dış Ticaret ŞirketleriTHY Dış-İç TemsilcilikleriTürkiye de Temsilciliği Bulunan HavayollarıFuar Düzenleme ŞirketleriAnkara Gümrük Komisyoncuları Derneğine Kayıtlı FirmalarBursa Gümrük Komisyoncuları Derneğine Kayıtlı FirmalarMersin Gümrük Komisyoncuları Derneğine Kayıtlı Firmalarİstanbul Gümrük Komisyoncuları Derneğine Kayıtlı FirmalarTürkiye deki Uluslararası Nakliye ŞirketleriTarım Kredi Kooperatifi İştirak ve İşletmeleri

Diğer "Kolektif" Kitapları:

1. Almanak 2009 Analizleri
    2. 12 Eylül Sabahı
    3. Öğrenciliğin kitabını yazdık
    4. Hayatın Seyri
    5. Sokrates'ten Âşık Veysel'e
    6. Mustafa Kemal ve Ulusal Bir Devletin Doğuşu
    7. Bruno Barbey'nin İstanbul'u
    8. Yurttaşlıktan Uygarlığa
    9. Klasik Çin Şiirinden Seçmeler

Finans Rehberi - Kolektif - Özeti Yorumları