Dilenci Kral Ve Mutluluğun Sırrı - Joel Ben Izzy - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-24-2011 (15:20)   Son Mesaj: 03-24-2011 (15:20)    Cevap: 0    Gösterim: 1158  

03-24-2011

Dilenci Kral Ve Mutluluğun Sırrı - Joel Ben Izzy - Ana Fikri

Yayınevi: Koridor Yayıncılık
    Basım Tarihi: Ocak 2010
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Dilenci Kral ve Mutluluğun Sırrı sesini yitiren bir hikayecinin bir anda her şeyini kaybettiğine inanmasıyla alt üst olan hayatını ve tekrar doruğa tırmanma çabasını anlatıyor. Hayatını insanlara hikayeler anlatarak kazanan Joel için bu durum tam bir yıkım olmuştu. Çaresiz hissediyordu. Ta ki eski öğretmeniyle karşılaştığında, öğretmeninin ona sahip olduğu müthiş hediyeyi hatırlatmasına dek.Antik efsanelerin ebedi bilgeliğine, dilencilerle kralların, kayıp atlar ve aya sıçrayan çekirgelerin, gömülü hazinelerin büyülü dünyasına doğru bir yolculuğa çıkmaya, mutluluğun sırrına erişmeye hazır olun. Joel ben Izzy dünyanın dört bir yanındaki festivallerde geniş hayran kitlesiyle buluşan ödüllü bir hikayecidir. Hewlett-Packard, Pixar Animasyon Stüdyoları, W. K. Kellog Vakfı da dahil çok sayıda büyük şirket ve organizasyona hikaye danışmanlığı yapmaktadır.

Dilenci Kral Ve Mutluluğun Sırrı - Joel Ben Izzy - Ana Fikri Yorumları