Gerçek Yaşam Öyküleri / 3000 Yıllık Hayattan - Ayşe Şen - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-18-2011 (05:11)   Son Mesaj: 03-18-2011 (05:11)    Cevap: 0    Gösterim: 606  

03-18-2011

Gerçek Yaşam Öyküleri / 3000 Yıllık Hayattan - Ayşe Şen - Ana Fikri

Yayınevi: Hayat Yayıncılık
    Basım Tarihi: Mart 2006
    Kitap Türü: Öykü / Edebiyat

Uygarlık tarihimizin son 3000 yıllık geçmişini bilmeden yaşayan insan; günübirlik yaşayan insandır." - J.W.Goethe- Ben bu kitabı okumadan evvel kişisel gelişimle ilgili çok fazla öykü bilen birisi olduğumu zannederdim. Ancak Ayşe Hanımın kitabını okuduktan sonra kişisel gelişimle ilgili ne kadar çok kaynak olabileceğini gördüm. Böyle bir eser yazabilmek için insanın en az 3000 kitabı okuması gerektiğini düşünüyorum. - Oğuz Saygın / Kişisel Gelişim ve NLP uzmanı Karamsarlık ve çözümsüzlük bulutları arsında bunalan bizler için, gerek kendi iç dünyalarımız, gerek insan-insan ilişkileri, gerek insan-kainat ilişkileri açısından pozitif bir enerji sağlayacak ve zevkle okunacak güzel bir çalışma... - Selim Gündüzalp / Zafer Bilim Araştırma Dergisi Genel Yayın Yönetmeni - Yazar Bu eserde, her milletten, her meslekten bir çok başarılı insanın sırrı, önümüze manevi bir projektör gibi konulmuş... Her insan aynı prensiplerle aynı sonuçlara gidemeyebilir. Ancak, faydalılığı denenmiş o düsturlar, kültüre, çağa, imkana adapte edilerek, her zaman kullanılabilir. Dikkat çeken başlıklar halinde, insanlığa başarı örneği olmuşların hayatları önümüze serilmiş... Kısa, özlü, uygulanabilir ölçüler, kolay okunacak bir biçimde sunulmuş. - Vehbi Vakkasoğlu / Eğitimci-Yazar

Diğer "Ayşe Şen" Kitapları:

1. Zirvedeki Yaşamlar Hayatınızı Değiştirecek Keşif Y
    2. Zirvedeki Yaşamlar
    3. Zirvedeki Yaşamlar Hayatınızı Değiştirecek Keşif Y
    4. Zirvedeki Yaşamlar Hayatınızı Değiştirecek Keşif Y
    5. 3.000 Yıllık Hayattan Gerçek Yaşam Öyküleri

Gerçek Yaşam Öyküleri / 3000 Yıllık Hayattan - Ayşe Şen - Ana Fikri Yorumları