Duanın Anlamı Ve Psikolojik Hastalıkların Tedavisi - Dr. Gencay Acar - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 03-17-2011 (14:20)   Son Mesaj: 03-17-2011 (14:20)    Cevap: 0    Gösterim: 809  

03-17-2011

Duanın Anlamı Ve Psikolojik Hastalıkların Tedavisi - Dr. Gencay Acar - Ana Fikri

Yayınevi: Kainat Kitaplar
    Basım Tarihi: Nisan 2009
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Karanlık bir tüneldeyim sanki. Göz gözü görmüyor. Ruhumun karanlıklarını aydınlatacak bir ışık arıyorum yüreğimde kalan minicik son umudumla. Her şeye evet her şeye rağmen ışığı görebileceğimi düşlüyorum, bu karabasandan kurtulacağımı, aydınlık, pırıl pırıl bir gökyüzünde o azgın dalgalardan kurtulmuş olmayı hayal ediyorum. Biraz güçlenip kavanoz kapaklarını açmayı, sevgiyle harmanlanmış hayatı içime çekmeyi istiyorum.Hayata karşı bir boş vermişlik sanki. Boğazıma gelip oturmuş bir yumruk misali. Sevgi yok, hiçbir şey yok yanımda. Hepsi kavanozlarda, ağızları sımsıkı kapalı, beklemede. Tutunmak istiyorum bir şeylere, kurtulmak istiyorum bu çaresizliğimden. Ama nafile

Duanın Anlamı Ve Psikolojik Hastalıkların Tedavisi - Dr. Gencay Acar - Ana Fikri Yorumları