Bana Gözlerimi Verin Komutanım! Hepimiz Mehmetçiği - Ali Kuzu - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-14-2011 (03:12)   Son Mesaj: 03-14-2011 (03:12)    Cevap: 0    Gösterim: 1177  

03-14-2011

Bana Gözlerimi Verin Komutanım! Hepimiz Mehmetçiği - Ali Kuzu - Özeti

Bana Gözlerimi Verin Komutanım! Hepimiz Mehmetçiği - Ali Kuzu - Özeti, Bana Gözlerimi Verin Komutanım! Hepimiz Mehmetçiği Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Bilge Karınca Yayınları
    Basım Tarihi: Aralık 2007
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Yaklaşık 25 yıl önce Türkiye nin Güney doğusunda başlayıp, tüm ülkeyi neredeyse bir ateş topuna çeviren, onbinlerce vatan evladının hayatını kaybetmesine, şehitlerin sayısının her gün artmasına yol açan çatışmalar sizce "bu bir kardeş kavgasıdır," diye kolayca ifade edilerek, bu kanlı faturanın altından sıyrılabilecek kadar kolay bir şey midir? Üstelik bu bir kardeş kavgasıysa bu kavganın içinde Ermeni nin, Suriyeli nin, Yunanlı nın vb. Ne işi var. Bunlar kavga edenleri ayırmayamı çalışıyor, yoksa kavgayı mı körüklüyorlar? Hiç şüphesiz yüzyılın en kanlı ve Türklüğün ölüm-kalım meselesi diyebileceğimiz emperyalist bir tezgahla karşı karşıyayız tezgahın adınıda kardeş kavgası koyup yutturmaya çalışıyorlar. Elinizdeki kitap tamamen bir belgeseldir. Anlatılan her şey geçen süre içinde bizzat olayları yaşayanlar tarafından ifade edilmiştir. Ayrıca çeşitli anılar, belgeler, tutanaklar ve itiraflar gerçekleri tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermektedir. Oysa ki; bu tezgahın asıl adı; Türk Devletine ve milletine karşı başlatılan yeni bir Haçlı ittifakıdır.

Diğer "Ali Kuzu" Kitapları:

1. Mossad Dünyanın En Acımasız İstihbarat Örgütü
    2. Atatürk ü Kimler Öldürdü
    3. Gladio ''Amerika'nın Kurduğu Gizli Örgüt
    4. Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk
    5. Gladio
    6. Mit Mossad CIA Cladio - Dünyanın En Büyük İstihbar
    7. Safari Operasyonu
    8. Terör mü Kürt Sorunu mu?
    9. Davos Fatihi - Recep Tayyip Erdoğan

Bana Gözlerimi Verin Komutanım! Hepimiz Mehmetçiği - Ali Kuzu - Özeti Yorumları