Beni Seç - Nancy Vonk - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-11-2011 (23:10)   Son Mesaj: 03-11-2011 (23:10)    Cevap: 0    Gösterim: 691  

03-11-2011

Beni Seç - Nancy Vonk - Ana Fikri

Yayınevi: MediaCat Kitapları
    Basım Tarihi: Nisan 2006
    Kitap Türü:

Hey sen! Reklamcı adayı! Diğer kitapları bırak hemen elinden. Reklam sektörü hakkında yazılmış olan kitaplar arasında en işe yarayacak olanı benim. O yüzden hemen beni seçmelisin! Elinde tutuğun kitabı hemen satın al, çünkü sana henüz uzak ve parıltılı bir dünya gibi görünen reklam endüstrisinin gerçeklerini gözler önüne seriyorum. Hem de Neil French, David Droga, Bob Barrie ve daha bir çok efsanevi reklamcının tavsiyeleriyle. Bu kitap sayesinde bir reklamcı adayı ya da bir junior olarak nasıl büyük ajanslara kapağı atabileceğini öğreneceksin. Belki de beyin cerrahlığı, organik tarım ya da din adamlığını kendine daha uygun bulacaksın... Senin gibi pek çok başka reklamcı adayı ya da junior reklamcının sık sordukları sorulara verilen cevapları bir araya getiriyor bu kitap. Tabii bir de şimdinin usta reklamcılarının acemilik öyküleri, "Aah ah, keşke bunları o zamanlar bilseydim" dedikleri var bu kitapta.

Beni Seç - Nancy Vonk - Ana Fikri Yorumları