Hamilelik Ve Çoçuk Seti - 4 DVD Birarada - Kollektif - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 02-28-2011 (01:40)   Son Mesaj: 02-28-2011 (01:40)    Cevap: 0    Gösterim: 537  

02-28-2011

Hamilelik Ve Çoçuk Seti - 4 DVD Birarada - Kollektif - Ana Fikri

Hamilelik Ve Çoçuk Seti - 4 DVD Birarada - Kollektif - Özeti, Hamilelik Ve Çoçuk Seti - 4 DVD Birarada Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: MaxiGala
    Basım Tarihi: Şubat 2009
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Avustralya Ve Asya Pilates Enstitülerinin Kurucusu Allan Menezes in Eğitmenliğinde******** Hamileler İçin Pilates **** Hamileler için tasarlanmış dinamik ve benzersiz bir egzersiz programı... **** Egzersizlerin Hedefi****Sırt ağrılarını azaltma ****Siyatik riskini azaltma ve kasları germe sıkıştırma ****Esneklik sağlama ve nefes almayı düzenleme ****Bebeğin gelişimi için yanlış duruşu düzeltme ****Hamilelik süresince ana kasların gücünü artırma**** Pilates Egzersizleri **** Beden Merkezi (omurga) üzerindeki kontrolü geliştirir. Gövde, kalça ve omuz kuşağını bütün bir hale getirir; böylece beden mümkün olan en güzel ve sağlıklı görüntüsüne kavuşur. **** Pilates;**** İçsel gücünüzü geliştirmenize, daha düzgün, daha esnek ve daha iyi bir duruşa sahip, dengeli ve kontrol edilebilir esnek bir vücudunuzun olmasına yardım eder. Sonuç olarak; daha genç bir görünüş ve kendine daha çok güvenen bir siz**** Pilates egzersizleri ile kendinize özgü ihtiyaçlarınız üzerinde adım adım çalışabilirsiniz. Bu benzersiz egzersiz sistemi ile vücudunuzun kontrolünü ele geçireceksiniz**** HAMİLELİKTE YOGA – DVD**** Hamilelikte Yoga Gebelik, erişkin bir kadının başına gelebilecek en güzel şeydir. Her gebelik ve her doğum kadının yeniden muazzam gücünü ve esnekliğini keşfedeceği bir fırsattır. Gebelik süresinde kadın vücudunda fiziksel, hormonal ve psikolojik bir çok değişiklikler meydana gelir.

Diğer "Kollektif" Kitapları:

1. Havalı Araba
    2. Pit Stop Ekibine Hoş Geldin
    3. Birikim Sayı 243
    4. Türkiye nin Politik Tarihi
    5. Cemile ile Okuma Yazma Öğreniyorum
    6. Gezi Ege Tatil Rehberi
    7. Köşe Bucak Karadeniz
    8. Mimarlık
    9. Sünger Bob Doktora Gidiyor

Hamilelik Ve Çoçuk Seti - 4 DVD Birarada - Kollektif - Ana Fikri Yorumları