Beni Bırakma Anne - Burcu Ercan - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 02-27-2011 (20:10)   Son Mesaj: 02-27-2011 (20:10)    Cevap: 0    Gösterim: 1327  

02-27-2011

Beni Bırakma Anne - Burcu Ercan - Ana Fikri

Yayınevi: Akış Yayınları
    Basım Tarihi: Temmuz 2007
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Beni Bırakma Anne, yüreğinizde fırtınalar estirecek, sizi başka bir dünyanın içine atacak, alabildiğine hareketli, kendinizi kaptıracak kadar sürükleyici ve çok etkileyici bir eser. Bir kere okumakla kalmayacak, birkaç kez okuma ihtiyacı hissedeceksiniz ve mutlaka başkalarının da okuması gerektiğini düşünerek arkadaşlarınıza, dostlarınıza tavsiye edeceksiniz. İsyankar ve alabildiğine serbest olan Feryaz adlı genç bir kızın başından geçenler, yüreğinizi titretecek. Fikirlerine karşı çıksa da, annesine olan bağlılığı, annesinin ölümüyle geçirdiği büyük sarsıntı, babasının dostuyla bir olup öz kızına acılar çektirmesi, Feryaz´ın intihara teşebbüs edecek hale gelmesi ama buna rağmen annesinin fikirlerine karşı olan katı tutumu gözlerinizi yaşartacak. Gerçekten de gözyaşlarıyla yazılan bu eser, olayların çok canlı ve çok etkileyici olmasıyla da farklı. Siz de okudukça bunu farkedeceksiniz. ...

Beni Bırakma Anne - Burcu Ercan - Ana Fikri Yorumları