Herşey İçin Teşekkür Ederim! - Sevgili Anneme, Sev - Billy Bulanti - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 02-26-2011 (11:10)   Son Mesaj: 02-26-2011 (11:10)    Cevap: 0    Gösterim: 809  

02-26-2011

Herşey İçin Teşekkür Ederim! - Sevgili Anneme, Sev - Billy Bulanti - Ana Fikri

Herşey İçin Teşekkür Ederim! - Sevgili Anneme, Sev - Billy Bulanti - Özeti, Herşey İçin Teşekkür Ederim! - Sevgili Anneme, Sev Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Oğlak Yayıncılık
    Basım Tarihi: Mayıs 1999
    Kitap Türü: Öykü / Edebiyat

Anne babamızın otuzuncu evlilik yıldönümlerinde, iki kız kardeşim ve ben onlar için özel bir şeyler yapmaya karar verdik: Ev yapımı bir yıldönümü tebrik kartı. Bu kart sevgi ve şefkat dolu geçmiş büyüme yıllarımıza ait on teşekkür içeriyordu. Onu sevdiler. Aylar sonra masamı temizlerken, yazdığım bu teşekkür listesinin bir kopyasını buldum. Yeniden okuduğumda orada yazmayan daha birçok teşekkür nedeni olduğunu farkettim. Sonucu bu kitap olan bir liste yapmaya başladım.(Kitabın Girişinden)

Herşey İçin Teşekkür Ederim! - Sevgili Anneme, Sev - Billy Bulanti - Ana Fikri Yorumları