Hafıza Teknikleri ile Beyin Gücünü Geliştirme - Oğuz Saygın - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 02-26-2011 (10:11)   Son Mesaj: 07-30-2012 (15:34)    Cevap: 2    Gösterim: 3210  

02-26-2011

Hafıza Teknikleri ile Beyin Gücünü Geliştirme - Oğuz Saygın - Ana Fikri

Yayınevi: Hayat Yayıncılık
    Basım Tarihi: Şubat 2010
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Her insanın doğuştan getirdiği muazzam bir zihinsel potansiyel vardır. Fakat bilim adamlarının araştırmalarına göre bu kapasitenin ancak % 1 gibi çok az kısmı kullanılmaktadır. Oysa günümüz dünyasında bu oranı çok daha yukarılara çıkarabilecek teknikler mevcut. Bu bakış açısıyla hazırlanan bu kitap; 7 den 70 e herkesin zihinsel potansiyelini ve hafıza gücünü geliştirmesi amacıyla hazırlanmış olup, özellikle eğitim-öğretim hayatında bu tekniklerin etkin bir şekilde kullanımını hedeflemektedir.Bir Hafıza eğitim uzmanı olan Oğuz Saygın ve bu teknikleri hayatlarının bir çok alanında başarıyla uygulayan 13 ve 15 yaşlarındaki iki öğrencisinin ortak eseri olan bu çalışmada,Beyni etkin kullanmakKelimeler, atasözleri, vecizeler ve uzun metinlerin hafızaya alınması;İsimler

Diğer "Oğuz Saygın" Kitapları:

1. Mevlana Işığında Düşünce Yönetimi
    2. Renklerle İnsanları Tanıma Kılavuzu İnsan İlişkile
    3. Kişisel Değişim Stratejileri NLP Teknikleri İle
    4. Negatif Limanlardan Pozitif Sulara
    5. Kişisel Gelişim Öyküleri - Hayvanlar Dünyasından Ö
    6. İnsanları Tanıma Sanatı - Etkili İletişimin 6 Teme
    7. İnsanları Tanıma Sanatı - Etkili İletişimin 6 Teme
    8. İnsanları Tanıma Sanatı - Etkili İletişimin 6 Teme

Hafıza Teknikleri ile Beyin Gücünü Geliştirme - Oğuz Saygın - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-23-2011, 09:26

--->: Hafıza Teknikleri ile Beyin Gücünü Geliştirme - Oğuz Saygın - Özeti

Alıntı:
    oguz saygin hafiza teknikleriyle beyin gucunu gelistirme indir-Hafıza Teknikleri ile Beyin Gücünü Geliştirme - Oğuz Saygın - Özeti

eyvallh
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  07-30-2012, 15:34

→ Hafıza Teknikleri ile Beyin Gücünü Geliştirme - Oğuz Saygın - Ana Fikri

download linki nerde?