Bir Piyango Bileti - Jules Verne - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-24-2011 (03:01)   Son Mesaj: 02-24-2011 (17:37)    Cevap: 1    Gösterim: 4495  

02-24-2011

Bir Piyango Bileti - Jules Verne - Özeti

Bir Piyango Bileti - Jules Verne - Özeti, Bir Piyango Bileti Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Altın Kitaplar
    Basım Tarihi: Temmuz 1999
    Kitap Türü: Gençlik / Çizgi Roman

Bir Bayan Hansen piposunun son dumanlarını tavanın boyalı kalaslarına doğru üfleyip küllerini silkelerken sordu. Saat kaç? Sekiz, anne. diye karşılık verdi Hulda. Gece yolcu pek gelmez sanırım, baksanıza hava ne kötü. Ben de kimsenin geleceğini pek sanmıyorum, ama nasıl olsa bütün odalar hazır. Dışarıdan seslenen olursa duyarım. Ağabeyin hala dönmedi mi? Hayır, daha gelmedi. Ama bugün döneceğini söylemişti, değil mi? Hayır, anneciğim, Joel, Tinn gölüne bir yolcu götürüyordu, çok geç yola çıktığı için de, Dal e yarından önce dönebileceğini hiç sanmıyorum. Herhalde bu gece Moel de kalır ya da Bamble a, çiftçi Helmboe yi görmeye gider... Çiftçiyi ve kızını, değil mi? Evet ya. Bilirsin, Siegfried kardeş kadar yakındır bana... diye karşılık verdi genç kız.(Kitabın Girişinden)

Diğer "Jules Verne" Kitapları:

1. Piyango Bileti
    2. Jangada
    3. Yeşil Işın
    4. Journey To The Centre Of The Earth (Audio CD li)
    5. Ay'a Yolculuk (Kısaltılmış çeviri)
    6. Robensonlar Mektebi
    7. 80 Günde Dünya Gezisi
    8. Buzların Sfenksi 1
    9. Meteor Avı Ciltli

Bir Piyango Bileti - Jules Verne - Özeti Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  02-24-2011, 17:37

--->: Bir Piyango Bileti - Jules Verne - Özeti

nerde özetin devamı
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci