Çocuğumu Büyütüyorum - Laurence Pernoud - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-21-2011 (06:41)   Son Mesaj: 02-21-2011 (06:41)    Cevap: 0    Gösterim: 501  

02-21-2011

Çocuğumu Büyütüyorum - Laurence Pernoud - Ana Fikri

Yayınevi: E Yayınları
    Basım Tarihi: Mayıs 1999
    Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil

Çocuk bakımı hakkında yazılan en kapsamlı kitap. Tüm dünyada kendini kantılayan, tıp kurumlarıca tasviye edilen bir yapı. Ciddi, sıcak, güven verici, rahat okunup anlaşılan yalın bir anlatım. İçeriğiyle olduğu kadar görselliğiyle de zengin bir ekip çalışması. Çocuğunuzu fiziksel olduğu kadar, ruhsal olarak da rahat bir şekilde büyütemenizi sağlayacak. Yalnızca annelerin değil, babaların da okuyup yazması için yazılmış, en son bilgilerle donanmış, çok yönlü uzmanların görev aldığı ortak bir ürün. Kitabın girişindeki "İçindekiler" ve "Bir Ekip Çalışması" başlıklı bölümlere bir göz gezdirmek bile, yapıtın içeriği ve bilimselliğine ilişkin ipuçları veriyor. Yıllardan beri, Türkiye de de binlerce anne-baba Laurence Pernoud nun bu çalışmasıyla sağlıklı çocuklar yetiştirdi. Son bilimsel verilerle zenginleştirilen yaptı diğer ülkelerle birlikte eşzamnalı olarak sunuyoruz.

Diğer "Laurence Pernoud" Kitapları:

1. Bir Çocuk Bekliyorum

Çocuğumu Büyütüyorum - Laurence Pernoud - Ana Fikri Yorumları