Çalınmış Hafızalar - Erin Healy - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-20-2011 (02:11)   Son Mesaj: 02-20-2011 (02:11)    Cevap: 0    Gösterim: 740  

02-20-2011

Çalınmış Hafızalar - Erin Healy - Özeti

Çalınmış Hafızalar - Erin Healy - Özeti, Çalınmış Hafızalar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Kyrhos Yayınları
    Basım Tarihi: Aralık 2010
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Aslında, insan beyni gerçekten keşfedilmemiş bir bölge gibidir; dünyayı o yönetiyor olsa da, beynimiz hakkında çok az şey biliyoruz. İşte bu keşfedilmemiş bölgeye, Erin ve Ted gibi cesur yazarlar girip de hafıza gibi karmaşık bölgelerle, duygular ve ilişkilerle ilgilendiğinde, kapılıp gidiyorum. Eminim ki, bu yaratıcılık dolu hikâye, okuyucuları da alıp götürecektir. Unutulmaz bir şey! -Melody Carlson-Finding Alice and The other Side of Darkness kitaplarının yazarı"Erin Healy ve Ted Dekker'ın yazdığı Çalınmış Hafızalar, beni ilk cümlesiyle içine çeken, muhteşem bir macera romanı. Kitabı okurken sürekli tahminlerde bulunup durdum. Bir daha bir öpücüğe aynı gözle bakabilir miyim bilemiyorum. Sıradaki kitabı merakla bekliyorum!-Colleen Coble-

Çalınmış Hafızalar - Erin Healy - Özeti Yorumları