Çıplak Tenimin Hafızası - Şebnem Berrak A. - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-17-2011 (18:50)   Son Mesaj: 06-22-2011 (14:01)    Cevap: 1    Gösterim: 9874  

02-17-2011

Çıplak Tenimin Hafızası - Şebnem Berrak A. - Özeti

Çıplak Tenimin Hafızası - Şebnem Berrak A. - Özeti, Çıplak Tenimin Hafızası Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Neden Kitap
    Basım Tarihi: Temmuz 2007
    Kitap Türü: Anı / Edebiyat

Şebnem Berrak A. evli ve çocuk sahibi 28 yaşında genç bir kadın. Onun gerçek hayatını yansıtan bu cüretkâr anıları okurken, cinselliği, evliliği ve sadakati sorgulayacak, bir insanın hayatta aradığı mutluluğu bulmak adına zorladığı sınırlara şahit olacaksınız.Aylardır kimseyle sevişmemiştim. Asla aklımda onunla sevişmek yoktu, istemiyordum, ama öpüşmeye başladık, sonra beni kucakladı, yatak odasına götürdü. Rahatsız olmuştum, ama kendimden emindim. İstemiyorsam birlikte olmazdım onunla, bu, bu kadar basitti! Fakat o kadar basit değilmiş... Dakikalarca kıyafetlerimi çıkarmadım. Üstümdeydi, o şekilde öpüşüyorduk, yalvarıyordu, dayanamadım, acıdım ona ve birlikte olduk. Çok kısa sürdü. Anında boşaldı, özür diliyordu, bense bu durumdan memnundum. İyi ki anında bitti diye seviniyordum. Hem istemiyor, hem de acıdığım için bir erkekle beraber oluyordum. Kendime kızıyordum; arzulamadığım, istemediğim halde, sırf acıdığım için birlikte olduğum kaçıncı erkekti bu? Sanki o bana acıyor muydu? Beni düşünüyor muydu? Onun umurunda bile değildim.Şebnem Berrak A.'nın anıları, hayata, topluma ve erkeklerin egemenliğindeki bir dünyaya karşı dimdik ayakta duran ve "Aşk istiyorum ben!" demekten korkmayan bir kadının kararlılığı karşısında sizleri düşünmeye davet ediyor.

Diğer "Şebnem Berrak A." Kitapları:

1. Çıplak Tenimin Hafızası - Cep Boy

Çıplak Tenimin Hafızası - Şebnem Berrak A. - Özeti Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  06-22-2011, 14:01

--->: Çıplak Tenimin Hafızası - Şebnem Berrak A. - Özeti

güzell
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci