Çıldırtan Kitap - Levent Şenyürek - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-14-2011 (19:30)   Son Mesaj: 02-14-2011 (19:30)    Cevap: 0    Gösterim: 597  

02-14-2011

Çıldırtan Kitap - Levent Şenyürek - Ana Fikri

Yayınevi: Çitlembik Yayınları
    Basım Tarihi: Eylül 2007
    Kitap Türü: Öykü / Edebiyat

"Gece uyuyamadım, aklımın sol tarafını gördüm birden. Gördüm ve korktum. Nefes nefese kalmıştı ve onun, kendimin farkında değilmişim ben, çırpınışımı göremiyormuşum, görmüyormuşum. Onu gördüğümde aklım ölmek üzereydi. Can çekişen bir et parçasıydı." Hayaletlerin ve uzaylıların dünyamızda, bizim aramızda dolaşabildiğine inanıyor musunuz? Bu kitaptaki on bir hikâyeyi okurken neye inandığınızı bilmek faydalı olacak, çünkü bu inançlarınız, hikâyelerden çıkardığınız sonuçları etkileyecek. Tam tersi de olabilir elbette: Çıkardığınız sonuçlar inançlarınızı değiştirebilir. Düşünen bilim kurgu okurlarına hitaben yazılmış bu kitap, yaradılıştan, kıyamete; sıradanlıktan zirdeliliğe doğru koşarken, kelimelerden çıkan ateş fikirlerin yanmasına sebep olabilir. "Kendini kaybetmeyen anlayamaz ya da anlayan kendini kaybeder," diyor Bünyamin. Bizden söylemesi...

Diğer "Levent Şenyürek" Kitapları:

1. The Book of Madness
    2. Alacagöl Efsanesi

Çıldırtan Kitap - Levent Şenyürek - Ana Fikri Yorumları