Dostum Para - Phil Laut - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-14-2011 (06:14)   Son Mesaj: 02-14-2011 (06:14)    Cevap: 0    Gösterim: 780  

02-14-2011

Dostum Para - Phil Laut - Ana Fikri

Yayınevi: Kuraldışı Yayınları
    Basım Tarihi: Aralık 2002
    Kitap Türü:

Dostunuzla olmak size nasıl zevk veriyorsa para da kendisiyle dost olanlarla birlikte olur, paranın esiri ya da düşmanı olanlarla değil. - Hayattaki amacınızı geliştirmek için altı aşamalı yöntem - Kendiniz için en uygun kariyeri bulmanızı sağlayacak yedi aşamalı basit plan - Özdeğerliliğini geliştirmenize yardımcı olacak teknikler - Paraya yaklaşımınızı değiştirecek on beş onaylama - Zengin Olabilmenin Dört Kuralı - Ve çok daha fazlası! Yaptığınız işten zevk almanın kazancınıza nasıl yansıyacağını keşfedin. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanın ve aileniz için refah düzeyi yüksek bir yaşam sağlayın. Para kazanmak eğlenceli, şaşırtıcı ve yaratıcı bir süreç olabilir. Verdiği ekonomi seminerleri ile binlerce insanın yaşam tarzı ve gelirlerinde heyecan verici değişimler yakalamalarına yardımcı olan Phil Laut, suçluluk duygusu, korku ve çaresizlik gibi para kazanmanın önünde duran temel engelleri nasıl aşacağınızı gösteriyor. Bir kez para ile dost olduktan sonra gelirinizi artırmanın tek sınırının kendi hayal gücünüz olduğunu keşfedeceksiniz.

Dostum Para - Phil Laut - Ana Fikri Yorumları